Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek 14 éves...

Ti elengednétek 14 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Arra kérlel, hogy hagy menjen le a Balatonra pár barátjával néhány napra a nyaralónkba. Megígérte, hogy semmi olyat nem fog tenni amit a jelenlétünkben nem tenne meg. A barátait ismerem, normális gyerekek. Ti elengednétek a gyereketeket?

2012. máj. 26. 22:38
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
Mivel te vagy a szülője neked kell döntened.Szerintem egy náluk egy idősebb rokonnal kéne elmenniük.De én ilyesmit 2 év múlva engednék max meg neki 16 évesen már talán tudná hogy mit kell csinálni ebben és abban az esetben.De hogy ha mondjuk a Balaton közel van hozzátok akkor elengedheted.Esetleg menjetek el ti is csak szálljatok meg másik lakosztályban ennyi és ne zavarjátok őket sokat.Így figyelhetitek őket.
2012. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:

néztem a kommenteket és azt láttam hogy sokan elengednék egy 18 felettivel.én inkább egy 25 feletti érett és felelősségteljes felnőttel engedném el...a 19-20 éves fiúkban tombol a tesztoszteron és egy fiatal, csinos, kicsit ittas állapotban(gondolom ha ekkora szabadságot kap akkor nem fogja megvetni a piát) lévő csajszira simán rámászik...de ha olyan 19-20 évessel menne aki mondjuk rokon vagy közeli ismerős azzal nem hiszem hogy ilyen történne:D

szóval ha van olyan 25 év feletti akiben megbízol és elmegy velük nyugodtan elengedheted...

amúgy én is 14 vagyok hamarosan 15 de nekem meg se fordul a fejemben hogy ilyet kérjek anyáéktól...

2012. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
NEM engedném el ,bár mi baj probléma adódik még nincs 18.Nem bíznék semmi ígéretben, mert úgy sem az lesz amit állít.
2012. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
IGEN, elenedném, de előtte fektesd le a szabályokat!!!!!
2012. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 ankahuszti válasza:
Én 14 éves vagyok, és tudom hogy ilyet még kérni sem kéne , mert nagyon veszélyes... Lehet,hogy aztmondja nem lesz semmi, de bulizni tuti hogy fog, énis buliznék és piálnék ;D
2012. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
TE tudod, h mennyire erkölcsös. Én magamból indulok ki, nem szeretek bulizni etc. de a legtöbb fiatal ilyen, ezzel nincs is baj, csak a barátait kell ismerni. Ők, ha, kell, megvédhetik (feltéve ha benőtt a fejük lágya), de árthatnak is. Neked kellne ismerni őket. Am lehet, h csak téged akar próbára tenni, van ilyen. 14 vok
2012. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Am, ha hülyeséget fog csinálni, az csak az ő baja, persze én nem vagyok anyuka.
2012. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Minket a két bnőmmel csak úgy engedtek el, hogy annak az anyukája ott volt, akié a nyaraló. 14/L
2012. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!