Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek 14 éves...

Ti elengednétek 14 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Arra kérlel, hogy hagy menjen le a Balatonra pár barátjával néhány napra a nyaralónkba. Megígérte, hogy semmi olyat nem fog tenni amit a jelenlétünkben nem tenne meg. A barátait ismerem, normális gyerekek. Ti elengednétek a gyereketeket?

2012. máj. 26. 22:38
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Pont az a lényeg, hogy 14 éves.

Az ilyenek a leghálásabbak.

2012. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim válasza:
14 éves nem elég érett pl valaki rosszul lesz vagy megsérül abból akár tragédia is lehet. Nem tudják, hogy mennyit ihatnak és akár túl sok sör után mehetnek be a Balatonba.
2012. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:

Hány évesek a barátaid?

Ha normálisak el

De csak akkor ha mindennap beszélsz a szüleiddel és nap teszel semmi rosszat!!!

2012. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
14 évesen? Nem. Főleg nem azok alapján, amiket a bulikról és szórakozóhelyekről hallani lehet...
2012. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ErKhlyPyVrs



HÁT PERSZE HOGY NANÁ!!!!!!!!!

2012. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem az anyukám most úgy néz ki, hogy elenged a barátaimmal a Balatonra. Persze úgy hogy az egyik fiúnak(szüleinek) van ott egy nyaralójuk és elhívtak. Ott lesznek a szülei is természetesen meg mi 4-en, 2 fiú és 2 lány. Alig várjuk már :D

15/L

2012. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen semmiképp! Én 16 évesen voltam barátokkal Balatonon és igen, bulizni mentünk. Voltak nagy piálások meg egyéb...

Pedig mi is nagyon kedves, normális, jól nevelt fiatalok voltunk, de ha egyszer ekkora szabadság szakad a fiatalokra sok minden történhet. Visszagondolva jó, hogy anyukáméknak fogalma se volt mi mindent műveltünk.

Ne legyenek illúzióid, nem csak napon sütkérezni mennének!

És most ne tessék rólam azt gondolni, hogy egy lecsúszott alak vagyok, csak én is voltam fiatal...

2012. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: persze ha felnőttek is lennének ott, akkor egészen más a helyzet elengedném!
2012. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
Nem szeretném azt a tudatot kelteni önben, hogy a lánya rossz gyerek. De voltak már olyan esetek, hogy valami történt a lányokkal. Ha eddig nem hazudott önnek, akkor nyugodtan elengedheti pár napra. Vagyis nem teljesen nyugodtan, mert az a kis idő alatt is izgulni fog, hogy ne legyen semmi bajuk.
2012. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
14 évesen az anyám elengedett 1 délutánra egy másik városba. Arra sem emlékszem, hogy jutottam haza, de azóta utálom a Hubertuszt. Hozzáteszem előtte egy korty alkoholt sem ittam életemben, valahogy ha egy kis engedélyt kap az ember, azt hiszi mindent megtehet. Persze ehhez kell egy kis ostobaság, ami bennem megvolt. De felnőttem, történtek már rosszabb dolgok is. 21/L
2012. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!