Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kegyetlen anya vagy felelős...

Kegyetlen anya vagy felelős szülő?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 3. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jól cselekedett az anya.Végül is a lány aki 12 ÉVES,kiposztolt egy képet magáról,egy VODKÁS ÜVEGGEL a kezében,így halálra égette az anyját,és most vajon mit gondolnak a szegény szülőről.A bocsánatkérő levél pedig jó ötlet volt,koránt sem égett le annyira a gyerek,mint az anyja.
2012. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem is korrektül járt el az anyuka.

Most megtehette volna, hogy megtiltja a netet, elveszi a telefont, de abból valószínűleg nem túl sokat tanul egy kamasz gyerek, visszakapja és már el is felejti.Ez tutira megmarad és biztos nem fog többet hasonló képet posztolni.

Amúgy meg inkább ez, mint hogy egy év múlva félmeztelenül pózoljon és azt rakja ki, mert ma már ez a "trendi".

Ettől függetlenül én az első ilyen esetnél még nem lennék ennyire drasztikus, hanem levetetném a képet és jól elbeszélgetnék a lányommal, ha meg ez nem hatásos akkor jöhetne ez. De attól még maxi riszpekt az anyukának.

L/25

2012. jún. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
Annál jobb, mintha eiffel-tornyi magaslatból tenne a fejére és tevékenységeire, de ami túlzás, az túlzás. Sosem értettem, miért kivitelezhetetlen feladat nemes egyszerűséggel elbeszélgetni a gyerekkel minderről, aztán a második-harmadik alkalom feltételes bekövetkeztét követően bekeményíteni. Ez már valóban súrolja a megalázás határát.
2012. jún. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ez már túlzás, ha megnézitek a face-t a tinilányok 50-60%-ának vannak hasonló képei. (Bár a csaj se volt okos, legalább tiltotta volna le az anyja elől.)

Persze mivel az anya ismert ember, ezért érthető a reakciója, de ez a bosszúállás inkább gyerekes viselkedésre vall. Nem kéne lesüllyednie a lánya szintjére és fészen megosztogatni egy ilyen képet. Modhatjuk, hogy így korrekt, mert a csaj visszakapta, de ez szerintem akkor is megszégyenítés.

2012. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon is jól tette!
2012. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jól lereagálta. És nem ártana ilyet tenni a többi 12 éves lány anyukájának.. Egyik ismerősöm már most melltartóban pózol Facebook-on, nem hiszem el, hogy az anyját ez nem zavarja.

Én 16 éves vagyok, nem vagyok szent én sem, de ilyet 12 évesen nem csináltam (se most, ha iszok is valamennyit, azt sem hirdetem). Ha a 12 éves húgom ilyen fehérneműs-piás képet rakna fel, akkor valószínűleg nem anyától, hanem tőlem kapná az első pofont.

16/L

2012. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!