Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mit terveztek a nyárra?

Kamaszok! Mit terveztek a nyárra?

Figyelt kérdés
Mit fogtok csinálni? Hova fogtok menni?:)

2012. jún. 17. 12:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20-as! Ne aggódj, én sem voltam még soha életemben külföldön, de már láttam a határt! :D


20/l

2012. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

20as vagyok.


Hehe :) Nem aggódom én cseppet sem :) Annyira úgy sem vágyom külföldre, de 1-2 helyre azért elmennék.


Én a határt sem láttam még, pedig itt van kb 100 km-re a Szerb, 105km-re kb a Román. Na majd egyszer elmotorozok arrafelé. Be kell érni ezzel :D

2012. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
76%

Sok alvás :D Ezenkívül sok strand, olvasás, mozi, buli, vásárlás/kávézás barátnőkkel, sorozatnézés. Ja, meg augusztus végén leruccanunk Balcsira egy hétre a haverokkal.

17L

2012. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Balcsizás minden hétvégén,van hogy hétköznap is,mint mondjuk ma,barátnőkkel és szülőkkel(kb 10km-re lakunk a Balatontól:P)

Hétköznap:alvás,gépezés,olvasás,tanulás nyelvvizsgára:/,és csak estefele barátnőzök,mert napközbe nembírunk kimenni olyan meleg van:S

Augusztusba meg megyek 1 hétre Horvátba..ami még nembiztos,de nagyon reméélem sikerül meggyőzni apukékat:))

14l

2012. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!