Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti megbiznátok...

Kamaszok ti megbiznátok ezután a pszichiáteretekben?

Figyelt kérdés

még nem sokszor voltam,de amikor eloszor voltam azt mondta neki bármit elmondhatok,mert anyáéknak nem fog beszélni arról,hogy én mit mondtam,ezért én elmondtam neki mindent,de aztán behívta anyát és én is ott voltam,és akkor nem konkrétan,de elmondott valamit abból amit én neki,és én ettol annyira rosszul éreztem magam,hogy anya biztos rájott,nem tudom megbizzak-e benne ezután,félek amikor én nem leszek bent megint elmond valamit.

14/L



2012. jún. 5. 20:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

annak oka van,hogy a doki elmondta édesanyádnak!lehet,hogy amit te most nagyon komoly problémának gondolsz,az valami "kis apróság" és valami neveléssel kapcsolatos dolog miatt van.vagy valami hasonlóra tudok gondolni.

szóval a doki szerintem csak így segített neked,még ha nem is úgy tűnt!

2012. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha olyan dologról van szó ami Téged bármilyen módon veszélyeztet, akkor kötelessége szólni a pszichiáternek.
2012. jún. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%
Ez olyan mint a pap, akinek gyóntam anno, a fülkéből egyenesen rohant anyámhoz elmondani mindent. Pszichológusban megbízni? Azért kapja a pénzét, hogy információkat szedjen ki belőled, aztán felírja a hangulatjavítót. Mert ez után is juttatást kap. Azt hiszed érdekel valakit a problémád? Nem bízhatsz senkiben, csak a szüleidben, de ők meg inkább szakemberhez visznek. Segíts magadon, én már imádkozni se mernék, mert 5 perc múlva kopogtatna Isten a bejárati ajtón, hogy "beszélnem kell anyukáddal" ...
2012. jún. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezd meg tőle, hogy miért csinálta. Ha érzi, hogy nem számonkérésből mondod, akkor lehet, hogy komolyan válaszol. De egyébként sajnos sok pszichiáter tényleg csak a pénzért csinálja.

Még egy lehetőség: kérd meg anyukádat, hogy ne kelljen járnod, hanem inkább ő maga beszélgessen veled. Érzékeltesd vele, hogy kettőtök (ha jól látom nem túl jó) kapcsolatát nem egy harmadiknak kéne megoldani, és próbálj meg vele beszélgetni. Így azt mondod el, amit akarsz, és még fizetnetek sem kell :)

2012. jún. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
a szuleim azért vittek el,mert nem mondom el nekik,hogy mi bánt,anyámmal pedig nem tudék ezekrol beszélni,hisz tobbnyire o okozott nekem fájdalmakat,pár éve minden nap sírtam az anyám miatt,nem tudok megbízni bennuk,el sem tudom képzelni milyen lenne egy jo kapcsolat a szuleimmel,hogy mindent megbeszélek veluk meg ilyesmi.
2012. jún. 6. 14:33
 6/25 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom tanácsolni, hogy bocsáss meg neki. Mert amíg ő inkább pszichológushoz visz, minthogy magában keresse a hibát, nem tudsz mást tenni.
2012. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
37%
A pszichológus nem a barátod, nem a rokonod, nem a szomszédod. Csak egy ember, aki azért kapja a pénzt, hogy téged meghallgasson. Naponta kb 10 ilyen esete van, mint a tied, hidd el hogy nem érdekli. A szüleid azért vittek el hozzá, hogy megtudják, hogy mi a bajod. Biztos lehetsz benne, hogy elmondja nekik. Ami lehet, hogy nem egy rossz döntés az orvos részéről, mert hát ha te nem mondod el anyukádnak, hogy mi bánt, honnan tudná, hogy mit tegyen? Ha nem aggódna nem vitt volna el hozzá.
2012. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én kisebb koromban voltam pszichiáternél. Nem volt lelki gondol, egy hétig kellett kivizsgálásra befeküdnöm a kórházba és ez is részese volt. A lényeg az, hogy a szüleim elég veszekedősek, egymással is sokat veszekednek, meg velem is. (Egyébként szeretik egymást, csak ilyen a természetük, de ez most mindegy.) Lényeg hogy elmondtam a pszichiáternek hogy anyámék ugye sokat veszekednek. Utána behívta anyámat is és elmondta ezt neki. Én nem voltam bent, csak mikor kijött, irgalmatlanul leszidott hogy én miért járatom le őket idegenek előtt. Ez után én többet nem bízok meg pszichiáterekben, akár jót akart, akár nem.
2012. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
ên legszivesebben megmondtam volna a doki szemébe hogy:"tudod mit a kurv@ anyád te hazudós senkiházi"!
2012. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, teljesen igazad van! :D
2012. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!