Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mit terveztek a nyárra?

Kamaszok! Mit terveztek a nyárra?

Figyelt kérdés
Mit fogtok csinálni? Hova fogtok menni?:)

2012. jún. 17. 12:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Balaton,Berlin..

Görkori,biciklizés,strand,séta a barátokkal,kirándulások..

Olvasok,filmezek,net,zene,sokáig alszok.

14/L

2012. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Eric Saade koncert Svédbe.

Voltfesztivál.

Horvátorszáááááág(L)

Balcsi kb mindennap barátnőkkel:P (mert aki Szigligeti..:DD)


14l

2012. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Biciklizés, talán több napos is, sátorral, tóban úszás, meg minden. :) Remélhetőleg dolgozni is fogok, zenekarban játszok, koncertezünk. :)

16/L

2012. jún. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
16:23 vagyok,most làtom,hogy nem koncertet írtam :-D
2012. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Off: Ezt nektek ki fizeti úgy nem rosszból??


És 1 hónapja érettségiztem, egy csütörtöki napon, pénteken már dolgozni mentem, hogy eljussak 3 napra a Balatonra és ne kelljen a szüleimtől pénzt kérni. (bár amúgyse adtak volna de p ofám se lett volna kérni)

2012. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Balaton a barátaimmal, olvasás, strand, többet szeretnék lenni a barátommal, olvasás, filmezés, rendrakás-takarítás(ezt is szeretem csinálni és még hasznos is:D), hosszú séták a barátnőimmel, lehet elnézünk a Likefestre meg még 1-2 ilyen helyre(de ezek még nincsenek lefixálva) jah meg persze sokáig szeretnék aludni :D

15/L

2012. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
fürdés, gépezés, olvasás, futás, biciklizés, időtöltés a kutyámmal, zongorázás, utazások (belföld, külföld: Románia, talán Szlovénia is)
2012. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

már voltam a balcsin;) most következik a szóbeli érettségi(előrehozott).. de a jövőhéttől szabad élet szabad madár:P

barátnőkkel leszek, bulik, itthon lazulgatok-pihenek, strand, nyaralás a családommal, kisebb kirándulások családdal-barátnőkkel, vásárlások, plázázás, mozi és szeretnék nagyon sok időt tölteni a barátommal♥

plusz még ami jön..szeretem a spontán dolgokat:)

2012. jún. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
pihenni, bulizni, lefogyni, nyaralni (Görögország), strandolni, a kedvenc sorozatomat nézni neten, ha találok valami jó könyvet akkor olvasni, ilyesmiket....:)
2012. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

De jó nektek. Én még az országhatárt sem léptem át még életemben :D Kicsit le vagyok maradva hozzátok képest, úgy nézem.


19f

2012. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!