Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy anyám végre...

Mit tegyek, hogy anyám végre leszáljon rólam?

Figyelt kérdés

mindenért kiabál rám,ha nem csinálom meg az agyám rogton miután felkeltem,ha a szekrényemben néhány ruha nincs osszehajtva,nem rakom el a cipomet,elfelejtem eloltani a villanyt,ha zárva van az ajtó a szobámban,mindenért és már nagyon idegesít. és nehogy azt írjátok,hgy beszéljem meg vele,mert vele nem lehet beszélni normálisan,ha felhoznám a témát kiabálna,vagy felpofozna

14/L



2012. júl. 7. 21:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nehéz eset... :/ Valahogy jelezd anyudnak, hogy neked így jó, én mondjuk megágyazni nem tudok, (igen, muja pocs vagyok meg minden), ezért azt anyum szokta, de pl a szekrényembe nem néz be, hogy össze van-e hajtva a ruha vagy nincs... Ha te így szeretsz élni, az nem gáz, amíg nem fekszel 100 kilósan csokipapírok, koszos fehérneműk, és taknyos zsepik között, addig nincs gáz. :D A lámpát hogy érted? Nappal értelemszerűen le kell kapcsolni, mert viszi az áramot, viszont éjjel egy kis fény nyugodtan maradhat, újabban én (is) csak fény mellett tudok/merek elaludni.

16/L

2012. júl. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 TomMunk válasza:

Rövid leszek: Az óceánt is sok kicsi csepp alkotja. Jó, egyszer úgy hagytad a villanyt... ok. Egyszer beleraktad a szekrénybe a ruhákat... ok. De hogy mindent úgyhagysz... ez trehányság.


Megoldás: Ne legyél trehány :D Vagy nyalj be anyudnak!

2012. júl. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, feltűnt-e valakinek rajtam kívül, h a hangsúly a KIABÁL-on van, no meg nem arról van szó, h a kérdező úszik a penészes rohadásban, már bocsánat...

szerintem egy anyuka eleve ne kiabáljon a gyerekével (és a gyerek se az anyukájával).

ezen túlmenően már csak részletkérdés, mikor lesz bevetve az ágy, és hány ruha marad összehajtatlan a szekrényben.

33/L (szintén anyuka)

2012. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg alkalmazkodni egy kicsit.Igazán nem nagy dolog lekapcsolni a villanyt vagy elrakni a cipődet és esetleg egy kicsit rendet is rakni. Bár azt nem értem,hogy miért baj ha zárva van az ajtó a szobádban. Legtöbbször én is bezárom,nem szeretem ha rámnyitnak.De értsd meg,hogy édesanyádnak nem az a célja,hogy téged idegesítsen ,egyszerűen csak rendet szeretne a házban:D

16/L

2012. júl. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Gondolom először nem kiabálva kérte,hogy tartsd rendben a szobádat...
2012. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon óvatosan kérj itt lelki segítséget, mert mindig lesz olyan hozzászóló, aki beléd tapos, mert éppen az a hobbija, és mert buta. A kérdésed persze elég költői, hisz magad mondtad, hogy ő ilyen, és nem lehet vele mit kezdeni. Teljesen mindegy, hogy mit hibázol, ugrik rá... Olyan, mint a sok hiéna, aki azért jár ide, hogy mást leszóljon. Ilyeneknek nem veled van baja, hanem az egész élettel. Ezt viszont nem tudod már felnövésed előtt megváltoztatni még akkor sem, ha ő akarná... pláne így nem, hogy ő nem is akarja. Legjobbat az tenne, ha lenne egy jó barátod, aki vagy pszichológus, vagy hasonló... és akivel megbeszélheted, és meghallgat. Azok a barátok, akik az észt osztják, hogy ezt vagy azt tedd, szívesen segítenek, de olyan tanácsokkal, amik minden bizonnyal nem jönnek majd be. Ők is kellenek, csak épp nem oldják meg a bajodat. Szomorú hogy ilyenek vannak :( és még szomorúbb, hogy sokan ebből tényleg annyit látnak, hogy miért nem teszed el a ruháidat.
2012. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Az a baja hogy felnőttnek hiszi magát es hisztizik mert anyuci nem nyalja a seggèt es rászòlt ennyi
2012. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

26-os: keserű vagy, de baromira igazad van!


hánynom kell a sok pitiáner p.cstől, aki ide jár übersötéten kioktatni másokat. mint a sáskák, ellepik a kérdést, és fikaböfögnek, lepontozgatnak. undorító.

2012. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Kameko-san ***** válasza:
Próbálj meg nagyobb rendet tartani! Ne érts félre, most nem le trehányozlak, csak szerintem anyukád így nyugodtabb lesz egy kicsit és úgy talán majd nem kiabál. Az ajtós ügyet-hiába írtad, hogy nem lehet- meg kell beszélned vele. Nekem jelenleg nem lehet bezárni az ajtómat(nem részletezném) de éjszaka és néha nappal is be van csukva(mert a nappali a szobámmal szemben van és idegesít a Tv-ből jövő fény/hang). Nekem megértették, lehet neked is meg fogják. a nővéred helyett meg nem kötelességed takarítani8szerintem9. Persze ha anyud megkér akkor illik megcsinálni. Én a húgom helyett takarítok, nem nagy dolog. A lényeg mindíg a kompromisszum. :)
2012. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Kameko-san ***** válasza:

u.i.: azt a nővér után takarítós dolgot vele is-mármint a nővéreddel-meg kéne beszélned.


13/L

2012. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!