Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 15 éves lányoto...

Elengednétek a 15 éves lányotokat vonattal Nyíregyházáról Debrecenbe?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 14:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon más az, amikor suliba megy valaki, és más, ha nyáron bulizni. Az utazás oka nem elhanyagolható szempont.
2012. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nem írta, miért szeretne menni...
2012. júl. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Egyedül úgy látszik tuti nem engednek el... De a barátnőim is akarnak jönni, úgy már lehet:D

A program vásárolgatás, állatkertezés meg ilyenek lennének:) Nem discoba akarunk menni, oda itt sem szoktunk járni.

2012. júl. 9. 10:36
 14/31 anonim ***** válasza:
Szerintem minden gond nélkl.. :)
2012. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

el...az iskolám kb 30-35km. minden hétköznap busszal megyek be a városba..

11éves koromtól kellett busszal mennem az új iskolába mert ideköltöztünk.(:


13/L

2012. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Ez esetben lazán, én holnap megyek Pécsre a legjobb barátnőmmel, olyan 120 km. Csak vásárolgatni.:D

A lány aki a vonaton nőtt fel.:D

2012. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Simán :D én 60 km-re lakom Debrecentől, de akár egyedül is bemehetek ha akarok barátnőkhöz, vagy akár hova. Bátyám ott kolis, szóval anyunak ez olyan mintha a szomszéd faluba mennénk át, megszokott :D Neked jó mert át sem kell szállnod, nekem vonat, meg busz is kéne hozzá, meg átsétálni egy várost, szóval neccesebb, de te felszállsz meg leszállsz :D
2012. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elengednélek. Főleg, hogy csak a Fórumba mentek, nem maradtok éjszaka. Arra viszont figyelj, hogy ha sötétedés körül indultok haza, Intercityvel jöjjetek, mert a sima vonaton sok a c.....

Engem is mindig elengedtek, egyedül is sokat voltam, mert néhány barátnőmet még most sem engedik. Sőt most már kocsival is elenged anya :)

2012. júl. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Ja és Pestre is elengednek 16 éves korom óta, szóval szerintem itt nem lesz gond.
2012. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
El. 15 éves már nem kisbaba
2012. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!