Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy közöljem velük, hogy...

Hogy közöljem velük, hogy külön szobát akarok?

Figyelt kérdés

Augusztusban megyek "nyaralni" apával,az ő feleségével,az ő gyerekükkel és apa szüleivel.Már említettem a feleségének,hogy külön szobát szeretnék majd a hotelben,de csak annyit mondott,hogy "Minek,úgysem a szobában leszünk?".

Nekem pont akkor lesz meg,nem akarok úgy másokkal egy szobában lenni és pótágyon sem fogok aludni,az tuti.Ha meglesz,akkor nem fogok fürdeni meg aquaparkozni,a 40 fokba nem fogok kint ülni a melegben,inkább a szobában lennék.Ráadásul minden nap hajnalig vagyok fent,amit szerintem senki nem tolerálna.


Nem akarok sem a nagyszüleimmel,sem az apámmal és a családjával egy szobában lenni.Ha anyával és a férjével megyünk nyaralni,akkor mindig külön szobát kapok és eddig semmi nem történt.


Kivel lenne célszerűbb beszélnem a szobáról?Apával vagy a nagyimmal?



15L



2012. júl. 12. 12:03
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

De én nem ahhoz vagyok szokva,hogy nemtudom,mennyi emberrel egy szobában aludjak több napig!

Ha a saját anyám előtt szégyenlem,ha átázom,akkor az apám előtt,akit félévente ha 3-szor látok kb,vajon mennyire érezném cikinek?És csak addig lennék a szobában,amíg görcsöl a hasam,meg ugye délelőtt,amíg alszok vagy a barátaimmal beszélgetnék,utána mennék vásárolni.Nem azért megyek,hogy velük legyek vagy hogy jól érezzem magam velük,mert az lehetetlen(tapasztalat...).A barátom pont akkor megy nyaralni,nem akarok itthon szomorkodni,valahogy el kell ütnöm az időt és akkor már inkább utaznom,minthogy itthon legyek.

2012. júl. 15. 14:27
 22/25 anonim ***** válasza:
89%

nekem teljesen világos volt első perctől a szitu, ha nem írod, akkor is kitaláltam volna. hogy apád családja nem a szíved csücske, és h nem azért mész, mert marha nagy kedved van hozzá. szóval ez nem egy kéjnyaralás lesz - de ettől még érhet meglepi, és lehet, h jól érzed majd magad, főleg ha megismerkedsz hasonló korúakkal, még akár buli is lehet.


19 évesnek: te 15 évesen megbeszélted a mensesedet az apáddal??? ez nekem elég furcsa. az oké, h általában véve nem szégyen, de ebben a korban igenis titkolják a lányok, én is meghaltam volna, ha csak megsejtik rólam, h épp havim van, elsüllyedtem volna a szégyentől. pedig én már sokkal idősebb vagyok, mint te, mégis tisztá(bba)n emlékszem.

2012. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
56%
A 19 éves vagyok, nem beszélgettem a menzeszemről az apámmal, de nem tartottam szégyellni való dolognak. Nem vertem nagy dobra, de nem is rejtegettem mániákusan. Normálisan kezeltem.. És őszintén szólva én nem hiszem, hogy te annyival idősebb lennél, mint én, inkább azt tippelem, hogy annyi idős vagy, mint a kérdező. Ha egy kicsit idősebb lennél látnád, hogy mennyire nem probléma ez a "probléma". És azt továbbra sem értem, hogy miért nem marad a kérdező otthon. Azt írja vannak barátai, menjen el velük szórakozni. Ha elmegy az apjáékkal akkor a leírtak alapján nem fogja jól érezni magát, de legalább az apjáék sem, mert folyamatosan egy duzzogó antiszociális 15 éves társaságában kell nyaralniuk. Szóval neki tök mindegy, hogy otthon duzzog, vagy egy szállodában, de pl az apjáéknak nem mindegy, hogy valakinek a jelenléte nyomaszt-e mindenki mást is vagy nem. Én értem, hogy minden 15 évesnek világfájdalma van, nekem is volt, de ettől még nem rontottam el a körülöttem levők kedvét is, csak csendben sajnáltam magam.
2012. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
52%

a "sokkal idősebb" vagyok :-) akiről azt hiszed, h nem, de mégis. majdnem 2x annyi vagyok mint te, és van egy hamarosan kamaszkorba lépő gyerekem :-)


szóval: a humánus módszer az, ha a nyaraláson mindenki!!! jól érzi magát. nem csak a kérdező, és nem is csak az apjáék. ezért a kérdezőnek adják meg a külön szobát, ő ÍGY érzi majd jól magát. apjáék meg nyaraljanak ahogy nekik tetszik. ez ilyen egyszerű.

2012. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
.....
2021. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!