Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szokja le arról, hogy...

Hogyan szokja le arról, hogy vagdosom magam, ha ideges vagyok vagy valaki nagyon megbánt pl a szuleim, barátok? Kamaszok ti mit tesztek, ha hasonló gondjaitok vannak? 14/L

Figyelt kérdés
az egyetlen ami segít a lelki fájdalmakkal szemben az az,ha vagdosom magam.szeretnék leszokni errol,de muszáj,hogy fájdalmat érezzek.és ne írjátok,hogy menjek orvoshoz,mert járok pszichiáterhez aki szerint nincs semmi bajom,és azt se,hogy beszéljek a szuleimmel,mert veluk nem lehet.
2012. júl. 28. 20:50
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
De miért ebben vezeted le? Annyi más dolog van, amit csinálhatnál!
2012. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
próbáltam már máshogy,de csak ez segít.
2012. júl. 30. 12:39
 33/51 anonim ***** válasza:
Jó, de akkor sem szabad feladnod! Ez egyszerűen nem egészséges! Ne a kibúvókat keresd, hanem cselekedj. Itt az ideje orvoshoz menni, vagy légy erős, és hagyd abba!
2012. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
szia! ne vagdosd magad!!!! hidd el, ettől nem lesz jobb, és a srácok nagy része nem igazán preferálja, ha a lányok tele vannak hegekkel. én ha mérges vagyok, kitombolom magam egy boxzsákon. hidd el, király. :) vagy elkezdek cifrán káromkodni.
2012. aug. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

Ebben a korban nagyon hasonló gondjaim voltak. Mai napig nem "gyógyultam" meg teljesen.

"muszáj,hogy fájdalmat érezzek" Ugyanígy éreztem. Az a helyzet, hogy csakis önuralommal tudod letenni. Ha idősebb leszel, be fogod látni, hogy nagyon nagy marhaság, de addigra teljesen berögződött cselekedetté válik, és ez lesz az egyetlen, ami le tud majd nyugtatni. Ne engedd, hogy idáig fajuljon. Önuralom!! Ez a kulcs.

Én 18 évesen ott tartok, hogy mai napig megvágom magam néha. Nem azért, hogy megöljem magam, hanem csak hogy lenyugodjak.

Lehet lepontozni, de ez nem szánalmas, hanem sajnos betegség.

Önuralom!! 10ig számolás.. vagy kiabálás, vagy bármi, de ne azt!!

Szerintem veled is úgy van, hogy amint megcsinálod, és lenyugszol, máris megbánod, hogy mi értelme volt...

Gondolj erre, mielőtt megteszed.

És kitartást! :)

2012. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

1. Pszichiáter és őszinteség!

(enélkül nagy bajba kerülhetsz)

2. Közösségi oldalakat sz.rd le, de nagy ívben.

3. A düh levezetését tárgyakon ajánlanám, inkább, mint embereken, méghozzá kevésbé értékes tárgyakon (amik saját tulajdonaid)

2012. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim válasza:
40%
Annyira szeretem a tapasztalt 14 éveseket. Öngyilkos akartál lenni? Szerencsétlen. Szánalmas
2012. aug. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
50%
nem akart öngyilkos lenni.. -.-
2012. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
61%
37-es, igazán segítőkész vagy és valószínűleg pszichológiából képzett, empatikus személyiség, akit valódi segítőszándék vezérelt...
2012. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim válasza:
Legalább az a pár kommentelő aki nem normális választ ad menne el más irányba. -.- Nem egészen gondolom,hogy egy ilyen gyereknek pont erre lenne szüksége . Inkább ne kommenteljen az okos agyad. Áhh birom ezt. A tanácsom pedig az : Én annak idején elkezdtem ezt a "hülyeséget" a kezemen amikor gyerek volta,viszont rá egy hétre megismertem a párom és minden rendben lett. De nem azt akarom ezzel mondani,hogy tizenévesen kezd el pasizni vagy akármi. Kell egy nagyon jó barát akinek kisírhatod magad hidd el az nem szégyen és minden helyre áll. Tegyél sok pozitív dolgot és rendben lesz minden ja és nem utolsó sorban pedig menj el futni, edzőterembe vagy akármi mást kezd el sportolni és az is kicsit segít. üdv:))
2012. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!