Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szokja le arról, hogy...

Hogyan szokja le arról, hogy vagdosom magam, ha ideges vagyok vagy valaki nagyon megbánt pl a szuleim, barátok? Kamaszok ti mit tesztek, ha hasonló gondjaitok vannak? 14/L

Figyelt kérdés
az egyetlen ami segít a lelki fájdalmakkal szemben az az,ha vagdosom magam.szeretnék leszokni errol,de muszáj,hogy fájdalmat érezzek.és ne írjátok,hogy menjek orvoshoz,mert járok pszichiáterhez aki szerint nincs semmi bajom,és azt se,hogy beszéljek a szuleimmel,mert veluk nem lehet.
2012. júl. 28. 20:50
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
58%

Kérdezőnek:

ezen tényleg csak pszichiáter/pszichológus segíthet. jól mondta valaki feljebb, egy idő után berögződik, és minden ingerültségedet, fájdalmadat így akarod majd levezetni. ha időben kérsz segítséget (és te még időben vagy), akkor biztos vagyok benne, hogy sikerül leállni ezzel. ha a mostani dokidban nem bízol, akkor keressetek mást, és ne szégyelld előtte a dolgot, biztos nem te leszel az első, akit ilyesmivel kezel. 19L


OFF:

szerintem meg az a szánalmas, hogy itt van egy ember, aki segítséget kér, erre jön a sok kőbunkó vadparaszt, természetesen mind pszichológusi végzettséggel, és "megmondja az igazat". az empátia csúcsai. talán egy 14 éves gyereknek nem lehetnek problémái?! egyébként is, mindenkinek a maga keresztje a legnehezebb. az nem indok semmire, hogy van akinek rosszabb, hát hol nem sz.rom én azt le, ha én a saját helyzetemben nem érzem jól magam?? persze le lehet pontozni, ilyen sötét társaságtól nem is várok mást.

2012. aug. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!