Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan szokja le arról, hogy...

Hogyan szokja le arról, hogy vagdosom magam, ha ideges vagyok vagy valaki nagyon megbánt pl a szuleim, barátok? Kamaszok ti mit tesztek, ha hasonló gondjaitok vannak? 14/L

Figyelt kérdés
az egyetlen ami segít a lelki fájdalmakkal szemben az az,ha vagdosom magam.szeretnék leszokni errol,de muszáj,hogy fájdalmat érezzek.és ne írjátok,hogy menjek orvoshoz,mert járok pszichiáterhez aki szerint nincs semmi bajom,és azt se,hogy beszéljek a szuleimmel,mert veluk nem lehet.
2012. júl. 28. 20:50
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
50%

szánalmasnak tartom, hogy egy 14 évesnek annyi gondja van, hogy vagdossa magát. és még ki is írja ide.....

ha az orvosoddal őszintén beszélnél, akkor nem állítani h nincs semmi bajod. szerintem csak arra vágysz, hogy jobban figyeljenek rád.

2012. aug. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
inkább az a szánalmas,hogy egyesek szerint egy 14 évesnek nincsennek érzései.azthiszed én akartam ezt,mert ha igen nagyot tévedsz.attól,hogy a te segged kiskorodtól kinyalták az enyémet egyáltalán nem,ha nem tudsz tanácsot adni ne is írj.
2012. aug. 17. 11:24
 43/51 anonim ***** válasza:

Már írtam ide :)

Kérlek tényleg próbáld ki a futást vagy a sétát(a sétát már ajánlottam feljebb is) :) Csak próbáld ki..hátha segít:)

2012. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
kipróbálom,de sajnos nem tudom mindig.
2012. aug. 17. 11:37
 45/51 anonim ***** válasza:

ha vállalod azt, hogy erre az oldalra kiírod a kérdést, számolnod kell a negatív hozzászólásokkal is!

akkor is nevetséges, hogy ida kiírod, ahol nem is biztos, hogy tudnak segíteni, de a pszichiáterhez (akinek még fizetsz is...)nem vagy őszinte.

2012. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
nem én hazudok hanem anyám,és rámparancsol mielott bemennék,hogy én is hazudjak,és csak ketten meg nem beszélunk mert anyám mindig ot van,és ha nem tudsz segíten ne írj semmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 17. 21:23
 47/51 anonim válasza:
oylan nincs hogy enm tudsz, régen én is vágdostam magam ilyenkor. de aztán átgondoltma magamban hogy jobb lesz? nem megéri? nem. meg kell tanulnod hogyna vezesd le máshogy a dühödet.. mert ez nem megoldás a gondjaidra.. egyszerűen tedd magadba rendbe a dolgot. mert nincs olyan hogy kényszert érzel rá csak hozzászoktál és nem vagy képes magadban lereagálni az érzéseidet. ez egy menekülés. legyél erős és egyszerűen ne csináld. aztán amjd hozzászoksz és rájössz hogy vágdosás nélkül is ugyanúgy túl tudsz jutni ezeken...
2012. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Ezek csak kifogások. Legyen már annyi önuralmad, hogy azt mondod: ELÉG. Hagyd abba és kész. Ne a kifogásokat keresd, hanem a megoldásokat.


Én megértem, hogy egy 14 évesnek is vannak gondjai. De belegondoltál már abba, hogy vannak nálad ezerszer rosszabb helyzetben élők is? Örülj, amíg egészséges vagy és van mit enned!

2012. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
mondana valaki olyat is amit én nem tudok?????????? pl,hogy mi mkást csinálhatnék,mert akármit próbálok mindig a fájdalomhoz jutok csak az nyugtat meg.tudom,hogy hulyeség és nem érdekelnek a rosszindulatú válaszok,ahogy az sem és az sem segít hogy más beteg meg nincs mit ennie,az olyanokon legalább próbálnak segíteni,engem meg még itt is támadnak egyesek.
2012. aug. 18. 11:58
 50/51 anonim ***** válasza:
Nem, senki nem fog olyat mondani, Tudsz mindent. Önuralom, önuralom, önuralom. És sürgősen kérd szakember segítségét. Senki nem fog csodaszert ajánlani.
2012. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!