Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálják ezt velem a...

Miért csinálják ezt velem a szüleim?

Figyelt kérdés

Most jöttünk haza a nyaralásból és fáradt vagyok!

Anya nemrég hívott,hogy azonnal mennyek el valahova,mondtam,hogy pihenni szeretnék aztán ordított,hogy 2 napom van,hogy pihenjek utána ha nem megyek el valahova minden nap apa egész nyáriszünetben dolgoztatni fog :( . De így is agusztus elsejétől tanulnom kell meg angol tanár jön.És én így most pihenni szeretnék persze elmegyek a barátnőmmel valahova,de már annyira unjuk a strandot.Meg elmennék vele de ilyen melegbe senkinek sincs kedve menni sehova elmegyünk egymáshoz dvd-ni,de ne legyek itthon?Egész évben az van amit Ők mondanak,most is takarítok,de most az egyszer nem lehetne az egy picit amit szeretnék?MOndjuk pihenni az egész évet,mert augusztustól meg tanulnom kell meg jönaz angol tanár?Nem értem értem nem szeretnék ha bezsibadnék,de attól,hogy nekik dolgozni kell nekem miért nem lehet pihennem?Jó tudom ennél naggyobb gondom ne legyen.De ebbe a melegbe minden nap mennyek el a barátnőmmel egész nap ha nem akkor egész nyáron dolgozhatok,de táborba ne menyek meg Ők soha nem jönnek el velem sehova még a Tescoba a kutyás részegre se jönnek el,mert nincs kedvük pedig ez nagyon nagy kérés.Meg kutyát sétáltatni se jönnek el,mert nem majd Ők séttálnak,meg biciklizni se,mert hogy nézne már ki ha a nagyságuk biciklizne.Én vagyok az a lány aki feltette azt a kérdést,hogy hova mehetne el az anyukájával.


2009. júl. 18. 13:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Hát igazándiból ha fellázadok akkor csak rosszabb lesz azzal semmit nem érnék el max. annyit,hogy mégjobban összevesszek velük és még távolabbi lesz a kapcsolatunk.Szóval nehéz visszatartani magam,,hogy ne lázadozzak,de sírni szoktam és így megvan oldva vagyis nincs de..

2009. júl. 18. 20:40
 12/22 anonim ***** válasza:
elnézést kérek a szüleidtől de atom hülyék.3 gyerekem van korán szültem őket tehát kis kor különbség van köztünk.lehet h ezért érzem h én nem igy fogok gyereket nevelni.modernebb a felfogásom ennél.egy lány gyerek 15 éves koráig minimum gyerek.szóval nem értem h miért vannak rád szállva h dolgozz.talán mert önzőek és azt akarják h átéld amit ők is.csak hogy ezt neked 13 évesen nem kell átélned.neked a tanulásra kell összpontosítani.meg az angolra.én is dolgozom,csak a gyerekeimért mert egyedül nevelem őket de el nem tudnám képzelni h akár házi munkát akár más munkát végeztessek velük.mondjuk ez az én heppem.nálam a házban tisztaság van mert arra neveltem őket h maguk után rakjanak rendet.de nem utánam...na mind 1.ezzel csak azt érik el h mihánt betöltöd a 18 már mész is el othonról.mert ők elmarnak maguktól az ordításukkal.az én szüleim is ilyenek voltak.15 évesen már nem laktam otthon.azóta magamat tartom el és nem bántam meg semmit amit azóta csináltam.próbáld velük szép szóval megértetni h te megteszel mindent értük..ÉRTÉKELJÉK.de ha erre is csak azt fogják mondani h ez a kötelességed-mert az enyémek ezt mondták-akkor inkább ők menjenek pszihológushoz.sok szerencsét és kitartást kívánok.egy39 éves nő aki átérzi a problémádat
2009. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
az előző vagyok van egy 22 éves fiam egy 10éves fiam meg egy 7 éves lányom.ezért is írtam jövő időben h nem fogok igy gyereket nevelni.csak az érthetőség kedvéért
2009. júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen anyu 19 évesen szült engem egyébként.
2009. júl. 19. 11:03
 15/22 anonim ***** válasza:

igen,ez nagyon durva.Ezt egyébként szerintem nem lehetne megtenni,a nyári szünet a pihenésé,és azt teszel,amit akarsz,nem kell dolgoznod,nem kell tanulnod,bulizol,stb...

Engem is el akartak vinni vhova dolgozni karácsonyi szünetben!Nah akkor én is végképp kiakadtam,örülök hogy nincs suli,eszem ágában sincs elmenni egy tanyára dolgozni.

2009. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Épp ezaz eleget fogok majd dolgozni ha nagy leszek ne keljen már most.
2009. júl. 19. 16:45
 17/22 anonim ***** válasza:
én a többi nagyokossal ellentétben sajnállak, és szerintem a szüleid tök bunkók, de segíteni nem tudok rajtad, sajnos tanácsot sem tudok adni :(
2009. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

:)

Hát leültem velük megbeszélni szóval.. minden rendben van.vagyis ezen a téren minden rendben most megyek bratnőmmel egész hétvégén el egy "tanyára" (tanya ahol van egy hatalmsa medence,100 millios lovak meg ilyenek :)

ott leszünk és anyuék megbékültek,hogy nem vagyok otthon,szóval javul a helyzet megpróbálok illeszkedni hozzájuk és nem púp lenni a hátukon :)

!!!!KÖSZÖNÖM MINDENKINEK AKI ÍRT!!!

2009. júl. 22. 20:25
 19/22 anonim ***** válasza:
Nekem az a gondom, hogy 10 percenként ugráltatnak! Már arra gondoltam, hogy elmegyek otthonról, de szerintem neked a szüleiddel beszélni kéne, hogy megértsenek.Mond például, hogy a gyereketeket dolgoztatjátok, és hogy ti persze nem tesztek meg semmit amire kérlek, nem így kell nevelni a gyermeket,kamaszkorban engedni kell, hogy (néhány kivétellel) azt csináljon amit akar!!!
2009. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Már írtam,hogy megbeszéltem velük,nem úgy ahogy Te mondtad,mert szerintem ha úgy mondtam volna el akkor csak ártottam volna vele mivel ez egy sértés a szűlőnek,hogy nem így kell nevelni.... neked ,hogy esne ha ezt mondaná majd a lányod?Biztos rosszul,meg elgondolkodnál mit csináltál volna rosszul,de rosszul esne nagyon.
2009. júl. 24. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!