Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálják ezt velem a...

Miért csinálják ezt velem a szüleim?

Figyelt kérdés

Most jöttünk haza a nyaralásból és fáradt vagyok!

Anya nemrég hívott,hogy azonnal mennyek el valahova,mondtam,hogy pihenni szeretnék aztán ordított,hogy 2 napom van,hogy pihenjek utána ha nem megyek el valahova minden nap apa egész nyáriszünetben dolgoztatni fog :( . De így is agusztus elsejétől tanulnom kell meg angol tanár jön.És én így most pihenni szeretnék persze elmegyek a barátnőmmel valahova,de már annyira unjuk a strandot.Meg elmennék vele de ilyen melegbe senkinek sincs kedve menni sehova elmegyünk egymáshoz dvd-ni,de ne legyek itthon?Egész évben az van amit Ők mondanak,most is takarítok,de most az egyszer nem lehetne az egy picit amit szeretnék?MOndjuk pihenni az egész évet,mert augusztustól meg tanulnom kell meg jönaz angol tanár?Nem értem értem nem szeretnék ha bezsibadnék,de attól,hogy nekik dolgozni kell nekem miért nem lehet pihennem?Jó tudom ennél naggyobb gondom ne legyen.De ebbe a melegbe minden nap mennyek el a barátnőmmel egész nap ha nem akkor egész nyáron dolgozhatok,de táborba ne menyek meg Ők soha nem jönnek el velem sehova még a Tescoba a kutyás részegre se jönnek el,mert nincs kedvük pedig ez nagyon nagy kérés.Meg kutyát sétáltatni se jönnek el,mert nem majd Ők séttálnak,meg biciklizni se,mert hogy nézne már ki ha a nagyságuk biciklizne.Én vagyok az a lány aki feltette azt a kérdést,hogy hova mehetne el az anyukájával.


2009. júl. 18. 13:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

1.Nem néztem meg a második oldalt ezért nem tudtam xD

2.Mér az neked jól esne, hogyha te lennél az anya, és téged ugráltatnának?

2009. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

De anyát ki ugráltatja már nem azért?

Inkábbők engem...de mindegy!

2009. júl. 28. 07:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!