Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha a fiam szokatlan...

Mit tegyek ha a fiam szokatlanul viselkedik?

Figyelt kérdés
Kevin a 16 éves gyermekem nagyon szokatlanul viselkedik. Az utóbbi időben barbiekkal játszik és vetetett a nagynénjével egy rózsaszín nadrágot. Félek leülni vele megbeszélni ezt mert nem akarom, hogy megromoljon a szépen kialakított kapcsolatunk, ugyanis pár éve szintén voltak nézeteltéréseink más okokból. Mit tegyek? (Az apjára se bízhatom mivel ő külföldön él.)

2012. aug. 23. 00:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Már ott elrontottad, hogy Kevinkének nevezted el.
2012. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezzel sokat segítettél.. Nem a gyermekem nevével kapcsolatban kértem cinikus megjegyzéseket.
2012. aug. 23. 00:27
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Én is ezt akartam írni.

Kevin névvel ugyan milyen is lehetne?

2012. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Kamu. Egy 16 éves nem játszik barbieval... lány se nemhogy fiú.
2012. aug. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
70%
furcsán viselkedik és Barbiékkal játszik akkor biztos szerelmes Barbiba :)
2012. aug. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Én is már unom a kamu kérdéseket. De hamarosan kezdődik az iskola, szóval kevesebb lesz. Lehet, hogy hiányozni is fognak, végülis szórakoztatóak. :D El lehet hülyülni az ilyen kérdésekben.
2012. aug. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Uff: A kérdés szempontjából semmi értelme leírni ide Kevin nevét, teljesen szükségtelen információ. Plusz így még fel is ismerhetik, hogy kiről van szó.


Ha tényleg Barbie-val játszik 16 éves fiúként, az furcsa. Nem kell rögtön homoszexualitásra gondolni, de minden esetre rohadt furcsa. Amúgy kicsit kamuszagú a kérdés.

2012. aug. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Az első sorból tényleg lerí, hogy kamu.

Amúgy szilvásbuktát, mert azt Kevinke szereti.

Semmit, majd leszokik róla.

2012. aug. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Lehet Barbie-ra veri...
2012. aug. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Ameddig nem sétál kézen fogva fiúkkal addig én nem esnék kétségbe bár aggódnék, amúgy miért pont Kevin??? Még csak nem is szokványos név, sőt leginkább cigány név...
2012. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!