Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha a fiam szokatlan...

Mit tegyek ha a fiam szokatlanul viselkedik?

Figyelt kérdés
Kevin a 16 éves gyermekem nagyon szokatlanul viselkedik. Az utóbbi időben barbiekkal játszik és vetetett a nagynénjével egy rózsaszín nadrágot. Félek leülni vele megbeszélni ezt mert nem akarom, hogy megromoljon a szépen kialakított kapcsolatunk, ugyanis pár éve szintén voltak nézeteltéréseink más okokból. Mit tegyek? (Az apjára se bízhatom mivel ő külföldön él.)

2012. aug. 23. 00:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%
Elég kamú szagú. Olyan mintha egy önéletrajz lenne. Vagy inkább ahogy a mesék kezdődnek: Kevin, a 16 éves fiúcska...stb, stb, stb. Meg az egész ahogy írod, olyan elbeszélő. Ezen még változtass, ha hihető kamu kérdést akarsz kiírni. :D
2012. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 WsAkos válasza:
16%
Az ember ugyan miért szánná rá az idejét arra,hogy egy olyan kérdést írjon ami kamu?
2012. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
rózsaszín gatya ez most eléggé nagy divat.bocs de én is erre gondoltam lehet barbira veri. : o kérdezz rá hogy van e barátnője vagy valami ilyesmi
2012. aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól félsz, hogy homoszexuális? Akkor már nem lesz a gyereked?
2012. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%
Már hiányzott egy kérdés ami megnevettet.
2012. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 tüptürüptürüpp ***** válasza:

Azért humor kategóriába írhattad volna..;-)

Amúgy biztosan nagyon jól áll rajta a rózsaszín gatya....

15/L

2012. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%

Kamu:

1. Hogy jön ide a neve?

2. Egy 16 éves mióta gyermek?

3. Egy 16 éves nem játszik már barbie babával legyen az fiú vagy lány.

Szóval eléggé kamuszagú. És tegyük fel, hogy igaz, és a fiad búza. 2 nagy hátránya van ha valaki homár a családban: Kiközösítik, esetleg nem veszik fel egy normális munkahelyre sem. Nem lesz unoka. Na akkor legalább te fogadd el mert mások (érthető okokból) nem fogják. HA EGYÁLTALÁN HOMÁR. Majd akkor tessék aggódni ha furcsa fiúkkal járkál. Egyébként 6 éves koromban ovodában mindig magammal vittem 1 barbie-t és azzal "játszadoztam a takaró alatt. A rózsaszín gatya valamiért "menő" -`.-.

2012. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
53%
FAKE
2012. aug. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Plcsubi!

1. A nevet lehet hogy csak véletlenül, megszokásból írta.


2.Hogy ne lenne már gyerek? A bátyám 17 és még gyerekként tekint magára.


3.A barbira nekem sincs magyarázatom.

2012. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
66%
Kis Kevinnek hívják? Mert facre épp most írta ki h buz1 vagyok!
2012. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!