Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hagynátok hogy 13 éves...

Ti hagynátok hogy 13 éves lányotok ilyen keveset legyen itthon?

Figyelt kérdés

amit leírok az kb minden napos nála.

Reggel 7-kor lemegy futni és 10 körül visszaér.

Délben ebédel és fél 1-kor lemegy 7-ig valamilyen barátaival.

7-kor hazajön és fél 8-kor lemegy ismét futni úgy 9-10 óráig.

Ti hagynátok? Illetve hagynátok neki hogy 15 éves fiúja legyen?


2012. aug. 24. 19:50
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
56%

szerintem sem helyes

te vagy az anyukája

ilyenkor még neked kell lenni a fő tanácsadónak, és bizalom forrásnak

és igen meg lehet tiltani a fiúzást

mert te vagy az anyukája és ez még amúgy is bűncselekmény az ő korában, már ha szexel vele a 15 éves fiúja


most hirtelen nem is tudnám mit tennék ha a kislánykám lenne ilyen

gondolom sokat kell dolgozni a szülőknek a biztos anyagi háttér miatt

:(

2012. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinném hogy 3 órát futkos,1 óra max,13 évesen ne császkáljon a barátaival 5-6 órát.Sztem legyen otthon is egy kislányról van szó és igenis mondja meg hova megy és kérdezze is meg elmehet-e.Este 8 kor miért engeded ki futkosni? Szerintem abszolút hosszú pórázon tartod,figyelni kéne rá azért még 16 évesen is nem hogy 13 évesen.Az meg,hogy 15 éves fiúja van ha a csókon nem lépnek túl,és nem alszanak együtt,nincsenek folyton együtt addig nincs gond,de ez rajtad és a neveléseden is múlik.Még egy 16 évesnek sem engedném,hogy ennyit elcsászkáljon és otthon se legyen,ráadásul én nem hiszem hogy futkos ilyen sokat.
2012. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
0%
sera79 azért kicsit durva összefüggéseket vezetsz te le...
2012. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
51%
naháááát de miért? kedves utolsó
2012. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
53%

Sera79-nek igaza van!

Unom már,hogy a szaros kis 13-14 évesek(még a 15 évesnek sem kell) össze-vissza kufircolnak!Ez nem gyerekeknek való bakker!Nálunk ez majd biztos nem lesz divat,pedig egyáltalán nem vagyok maradi semilyen téren.Festetem/melíroztatom a hajam,van műkörmöm(jó,az főleg egészségügyi okokból van,de akkor is).

Az egyik közeli ismerősömön is csak ámulok,amiért hagyja a lányát már 15 éves kora óta szexelni(azt azért hozzá kell tennem,hogy azóta eltelt 3 év,és még mindig együtt vannak),szerintem ez rossz nevelés kérdése.

És még mielőtt valamelyik hülye azt hinné,hogy "irigykedem",mint

ahogy már apám odevágta,azt megnyugtatnám,hogy ha akarnám,akkor huszonéves pasim is lehetne(szerencsére se ronda,se kétszìnű,se unalmas nem vagyok),csak egyszerűen ennél jobb az értékrendem,ugyanis ebben a korban egyàltalán nem ez a legfontosabb.

Bocs a kisregényért,de szerintem ez ehhez a kérdéshez is kapcsolòdik.

17/L

2012. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
8%
sera79 azért, mert te már ott tartasz, hogy bűncselekményt követ el...
2012. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
80%

Emberek, írta itt bárki, hogy a kérdező lányát dugják? Mégis hogy a fenében juttok el ilyen következtetésre, az ég szerelmére?

Nekem is volt 13 éves koromban barátnőm, mégse dugtunk...

2012. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
73%
* Bocs az elírásokért,de telóról írtam.:-P
2012. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
37%

Nem meri elmondani,nyilván nem alakult ki köztetek túl nagy bizalom.

1.vagy imádkozz,hogy ne kerüljön bajba,vagy pedig beszélj a fejével,hogy oké,mehet ahova eddig is szokott,de nem drogozhat,nem cigizhet,nem ihat és védekezzen,amikor a pasijával van.

2.Hagynám,hogy a fiúval legyen,örülnék,hogy ezt elmondja..


17/L-ja nem a tinikorom miatt írtam ilyen választ,hanem ha írsz privit,akkor beszélgethetünk.Szerintem érdemes lenne,ameddig még nem késő.

2012. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
19. válaszoló!Ha rám gondolsz,akkor nem tudom miről beszélsz.Mi lenne késő vagy mivan??
2012. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!