Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hagynátok hogy 13 éves...

Ti hagynátok hogy 13 éves lányotok ilyen keveset legyen itthon?

Figyelt kérdés

amit leírok az kb minden napos nála.

Reggel 7-kor lemegy futni és 10 körül visszaér.

Délben ebédel és fél 1-kor lemegy 7-ig valamilyen barátaival.

7-kor hazajön és fél 8-kor lemegy ismét futni úgy 9-10 óráig.

Ti hagynátok? Illetve hagynátok neki hogy 15 éves fiúja legyen?


2012. aug. 24. 19:50
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
91%
a 17l nek igaza van taknyos 13-15 évesek ne szexeljenek,bulizgassanak és lógjanak a városban egésznap,végre értelmes tini
2012. aug. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
Naponta 6 órát fut???? Egy három órás edzés is olyan megerőltető, hogy bőven elég belőle egy egy nap, de ha folyamatos futás...
2012. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:

Ja, és hogy válaszoljak a kérdésre is:

Most ezen az egy héten szerintem már hagyd, aztán arra hivatkozva, hogy elkezdődik a suli ne engedd ki, csak mondjuk 8-ig.

És hagynám, hogy 15 éves fiúja legyen,amennyiben a fiút ismerem(legalább látásból, meg a nevét), és tudnám, hoyg normális.

2012. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:

Ismerem a fiút látásból, de egyáltalán nem szimpatikus nekem...

Rendben akkor sulikezdéstől csak 8-ig maradhat, kíváncsi vagyok hogy viseli majd.

2012. aug. 25. 14:48
 25/58 anonim ***** válasza:
100%
Basszus milyen szülő vagy te? 13 éves kislányról van szó,még egy liberális szülő aki ide jön sírni mert képtelen nevelni rendesen a gyereket..
2012. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
80%

én biztos nem hagynám

mi az h 13 évesen úgy elmegy h azt se tudod hol és kivel/kikkel van?

sztem utána kéne nézned a baráti körének, még mielőtt vmibe belekeveredik és egy kicsit szigorúbb kell h legyél

2012. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 tüptürüptürüpp ***** válasza:
93%

Én még nem vagyok szülő, de ha nem baj válaszolok.

Az nagyon szép és jó, hogy futni jár, de mi a franc tart neki 3 órán át reggel?!! Ne mnodd már, hogy ennyit fut..Max. egy óra.

Az még oké is, hogy ebéd után kimegy a barátaival (1-től 7-ig), nyáriszünetben!! Iskolaidőben mikor tanul, ha nincs otthon..?

Úgy néz ki a leírtak alapján kb. mintha csak enni meg aludni járna haza. 13 éves lány..mondd te eddig erről nem is beszélgettél vele, és így telt el egy szünet?!

15/L

2012. aug. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondasz neki nem-et?

Persze mostmár botrányokat vágna le, mivel megszokta, hogy mehet ide-oda.

Ő még egy kislány, az természetes hogy elkezdi nyitogatni a szárnyait, de hogy azt sem tudod kikkel van meg stb, azért azért nagyon-nagy baj.

Esti programjára már nem engedném el..

2012. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%
Es te el is hiszed h napi 6 orat fut ugye? :) 15 eves srac vok sportolok meg minden 5km-t 21 perc alatt futom le...a lanyod 3 orat fut...en kb ha nagyon belehuzok 12km-t futok le egyszerre kb 1 ora alatt, de tobbet futni ha akarnek se tudnek. Mivel lanyrol van szo tegyuk fel h 1 ora alatt lefut 10 km-t...komolyan azt hiszed h a lanyod reggel este lefut 25-30km-t :) Kovetkeztetve 6 orat elengeded haverokkal 6 orat meg elmegy es atver, mindezt 13 evesen. Komolyan egy 13 eves lanyt nem tudsz kezelni? A helyedbe holnap elmennek vele lassam h fut 3 orat...mivel tuti nem fogja birni jo kis bunti mert atvert az h naponta 5-6 orat log a haverokkal az nem olyan sulyos foleg most szunetbe, de a kerdes h mit csinal a tobbi 6 oraban, es, h mindezt miert teszi.
2012. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
nem annyit fut, de akkor megy el futni hiszen valahogyan el kell jutni a tóhoz amit körbe szokott futni és az kb. 20 perc, oda is vissza is :)
2012. aug. 26. 16:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!