Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hagynátok hogy 13 éves...

Ti hagynátok hogy 13 éves lányotok ilyen keveset legyen itthon?

Figyelt kérdés

amit leírok az kb minden napos nála.

Reggel 7-kor lemegy futni és 10 körül visszaér.

Délben ebédel és fél 1-kor lemegy 7-ig valamilyen barátaival.

7-kor hazajön és fél 8-kor lemegy ismét futni úgy 9-10 óráig.

Ti hagynátok? Illetve hagynátok neki hogy 15 éves fiúja legyen?


2012. aug. 24. 19:50
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
92%
16 F téged sem neveltek meg a szüleid pedig kaphatnál néhány pofont,ilyen mocskos szájú,buta éretlen gyereket mint te nem kéne hagyni hogy a leírhassa a véleményélt
2012. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
32%
nem akarok semmibe beleavatkozni és nem nagyon értek hozzá mert 10 éves lány vagyok.szerintem vezess be szabályokat, és ne engedd hogy olyan sokáig maradjon.13 éves lány nem válaszol az anyjának nagyon szép.igenis meg kell tőle kérdezni hova kivel/kikkel és meddig megy.
2012. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
50%

16F aztán látom téged sem neveltek meg.gyönyörűen írkálsz mondhatom.most idézem miket írkálsz:kurwa, g.ci meg ilyenek, mivan ha 13 évesen elszív 2-3 cigit.nem baj ha iszik pár kortyot.hogy lehet ilyet írni?szerintem nálad nagyon elcseszték a nevelést.komolyan mondom 10 évesen több eszem van mint neked.



a kérdezőnek pedig írom hogy járjon utána hogy kivel/kikkel lóg.és hogy talán nem cigizik,drogozik meg ilyeneket csinál.mert az ilyen tinikorszakban menők az ilyen ártalmas dolgok, és később az ilyenekből lesz nagy drogfüggő, ku...a.úgy hogy szabj neki határokat, meg szabályokat kéne evezretni.ha nem fogad szót büntit adni neki pl:szobafogság.

2012. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
0%

Örülj neki, hogy el tudja magát foglalni. Szerintem rosszabb lenne, ha egész nap a TV vagy a számítógép előtt heverne.


Figyelj oda, hogy ne keveredjen rossz társaságba.


A fiú kérdés pedig... hát elég fiatal még, de a tiltással nem hiszem, hogy sokra mennél egy szerelmes kamaszlánynál. Ha van annyi esze, hogy ne essen teherbe, akkor nagy baja nem lehet. Azt pedig a te dolgod biztosítani, hogy legyen annyi esze.

2012. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Na, mi lett a határokkal? Sikerült?


Amúgy én is 13 vagyok és suli után azonnal hazajövök (hétfőként 3-kor de egyébként 2-re mindig otthon vagyok), szombatonként egyszer kétszer elmegyek erre-arra. Nem cigizek , drogozok. Alkohol is minimálisan nyáron szülőkkel , és szilveszterkor meg nagy ünnepeken.. Nincs barátom (de jó lenne), nem bulizok. Barátaim is vannak, jók a jegyeim (nem vagyok kitűnő de azért 3-asom még sose volt a félévi év végi jegyek között). Szóval, annyi hibám van hogy még nem vagyok érett,fejlett nevezzük akárminek. Például meggondolatlanul döntök, hamar mondok ki dolgokat amit megbánok, sokat gépezek és imádom a Twilight Saga-t.. szóval kisebb hibák. Tehát,ennyi..:) 13/L

Ps: Igen, hiba a Twilight Saga,mert elveszi a figyelmem a tanulásról../olvasom,nem nézem../ :)

2012. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
58%
chelsi1212!!! neked tényleg több eszed van 10 éves fejjel, mint nekem....de látom te sem hallottál még olyanról, hogy fordított nevelés....elárulom neked az a lényege, hogy megengedjük azt amit nem szabad, később rájön a delikvens, hogy ez tényleg nem jó....de ha te megtiltod neki akkor annál jobban fogja csinálni...én mikor elmentem először buliba akkor anyám azt mondta, hogy cigivel és piával módjával(tudja, hogy drogokhoz úgysem nyúlok)....elmentem, elszívtam egy fél doboz cigit haverommal, meg mindent össze-vissza ittam....azt sem tudtam hol vagyok....mindent szana-szét hánytam....a barátaim kapartak össze az éjszaka...másnap úgy mentem haza, hogy fájt a fejem hányingerem volt és még 1 hétig nem kaptam normálisan levegőt...hidd el egy életre megtanultam mi az hogy másnaposság és dohányzás....azóta 1 szál cigit nem szívtam el és csak mértékkel iszok...anyám jól tudta hogy mi fog történni, de én leszartam, mert "én jobban tudom"....
2012. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

értem.ez is jó módszer.

na mind1 hogy neki melyik módszer válik be azt nem tudom.

amúgy bocs hogy olyan bunkó voltam veled.csak ahogy írtad elég hülyének tűntél.

2012. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

nekem az a véleményem hogy a twiligt nem mindenkinél hoz őrületet.

és twilight őrült vagyok a legjobb film a világon szerintem nézem, és mégis kitűnő tanuló vagyok.

2012. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!