Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti hagynátok hogy 13 éves...

Ti hagynátok hogy 13 éves lányotok ilyen keveset legyen itthon?

Figyelt kérdés

amit leírok az kb minden napos nála.

Reggel 7-kor lemegy futni és 10 körül visszaér.

Délben ebédel és fél 1-kor lemegy 7-ig valamilyen barátaival.

7-kor hazajön és fél 8-kor lemegy ismét futni úgy 9-10 óráig.

Ti hagynátok? Illetve hagynátok neki hogy 15 éves fiúja legyen?


2012. aug. 24. 19:50
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
8%

A mai világban más minden, ez természetes.

Én 14éves vagyok és anyukám felenged a szomszééd városba úgy hogy a esti 11es bussszal jöjjek haza. Nem iszok, nem cigizek. Ha tiltod akkor rosszabb lesz. Semmi baj nincs a programjával természetes tini. Azzal sincs baj hogy 15éves a barátja. Nekem már 18 éves barátom is volt 13 évesen (nem kell leszólni) ismerkedni márcsak lehet. :)

2012. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
86%

31-es vàlaszolò,csak azért ìrja ezt,mert az ő nevelését is elcseszték,mint a kedves kèrdező lànyáét...màr bocs.

A 17/L vagyok.

2012. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
100%
utolsóval egyetértek!
2012. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
89%

szomorú látni,hogy ennyi sok gyereket rosszul neveltek és a gyerekek ennek még orulnek is,de késobb megbánják,de nem az o hibájuk lessz hanem a szuloké.tudom nem az én dolgom,de szomorú dolog ezt látni :(

14/L

2012. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
24%

Én 13 éves koromban jöttem össze egy 18 éves sráccal,másfél éve vele vagyok,szóval szerintem nem baj,hogy 15 éves barátja van.

Hozzáteszem,hogy 14 éves vagyok.Nyáron tényleg elég keveset vagyok itthon,persze vannak pihi napok amikor szinte sehova nem megyek...Rólam mindent tud az anyukám,tudja kivel,hova megyek.

Suli időben 3 után érek haza,akkor tanulok,és utána vagyok a barátommal.Minden nap együtt vagyunk esténként,hétvégente énalszom náluk,vagy ő alszik nálam.De én tanulok is..ha nem tanulok meg,anyukám nem engedi hogy találkozzak a barátommal.Szerintem szabályokat kellene bevezetned,és próbálj vele többet beszélgetni.Nálam bevált.

2012. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:

Már válaszoltam, és ez (látszólag) nagyon nem ide tartozik, de hol laktok? Ha Budapesten, akkor melyik kerületben?

(Hozzánk 20 percre is van egy tó(vagyis tavak), amiket körbe lehet futni)

2012. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi vagy! Amikor a nagylányom volt 13, szinte egész nap babázott. Jár(t) táncolni, ez volt az egyetlen dolog amit sportolt.

Mi az hogy valamilyen barátaival????

Miért nem mondod hogy : hívd át a barátaidat sütögetni délután , csinálok nektek sütit ( vagy akármit )

Akkor legalább látnád őket! :-)

Én sosem enged(t)em el olyan barátokkal akikkel nem beszéltem, és nem azért mert bele AKAROK avatkozni, hanem mert féltem őt!

Ha ennyire akar fiúzni, akkor őt is áthívhatjátok, bár én többet nem engednék :))))

2012. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
88%
már nem azért de egy 13 éves gyerek hol bír neked napi 4 órát futni minden nap?....ő vagy ironman vagy hazudik....én minden esetre megnézném hogy milyen cuccban megy el (futó/utcai), szomszédokat kérdezgetném stb....amúgy ha engem kérdezel akkor te eddig le sem szartad a gyerekedet, azon kívül hogy kaját és lakhelyet adtál neki....szerintem már eléggé elzüllött...az ilyenekből lesznek a kis 14éves drogosok, akik kocsmából-kocsmába járnak és fűvel-fával basznaak....ez az én véleményem mindenki elmondhatja a sajátját....bocs a helyesírási hibákért
2012. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
85%
valaki megmagyarázná,hogy egy 18 éves fiu mit lát egy 13 éves kislányba ha a fiu elvileg nem pedofil? amugy nézz utána annak a fiunak kérdezo,de inkább egy 15 éves mint egy pedo
2012. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%

Talán nekem vannak maradi elveim,de egy 13 éves ne pasizzon,ne járjon el órákat,és főleg ne titkolózzon ha erről kérdezik...

Reggel lemegy futni,ha azt mondod 20 perc oda,20 perc vissza,meg mondjuk még csodálkozik 10 percet egy óra alatt akkor is visszaér.

Szóval ha az én gyerekem lenne,nem,nem hagynám.


Mondja ezt egy 13 éves,a lányoddal egykorú lány.

2012. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!