Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez csak a kamaszkor kezdete,...

Ez csak a kamaszkor kezdete, vagy valami más oka van?

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy egyre többet veszekszem anyámmal . Ezenkívül , nagyon könnyen változik a hangulatom , egyre inkább szabadulni akarok otthonról . A fanszőrzetem növekedése is megindult . Mire számíthatok , ha átlépem a gyermekkor "küszöbét" ? Szinte minden reggel úgy kelek , hogy áll a f@rkam . Eddig ha apám vagy anyám rám mordult szó nélkül csináltam amit mondtak , most pedig már a következő van : Anyám azt mondja , hogy mitoomén mondjuk vidd ki a szemetet , oké oké és ez nagyjából 1,5-2 órán át folytatódik , apám rám kiabál , hogy csináljam meg , én pedig a következőt mondom : Istenem ne játszuk már el ezt folyton , mi értelme van ?!

2012. aug. 31. 21:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Ja , a kor .

12f

2012. aug. 31. 21:29
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Ha kivinnéd a példában szereplő szemetet azonnal, úgy éreznéd, a szüleidnek engedelmeskedsz, és, na ne már, az halál ciki, mert te már felnőttél.


Kamasz vagy, igen. Nyugi, elmúlik!

Egyre vigyázz, a szüleid akkor is a legjobban szeretnek a világon, ha épp leordítják a fejedet valami hülyeség miatt! :-)))

2012. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm , a választ és továbbra is várom a többit .
2012. aug. 31. 21:37
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

tipikus tini tünetek :-)))


jó tanács ne azért csináld meg amit kérnek mert ők akarják hanem azért h ne keveredj konfliktusban velük


gondold végig melyik a jobb ha kiviszed a szemetet vagy ha leordítják a fejed és utána viszed ki a szemetet?


és +1 beszél magadról otthon mi van veled mit érzel pl melyik csaj tetszik ami eszedbe jut zene stb....

sok kamasz ott rontja el h bezárkózik és a szülő aggódni kezd : jesszusom mi lehet a gyerekkel olyan más lett .....

2012. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
A kérdésedre válaszolva az a helyzet , hogy inkébb 1-2 évvel idősebb lányok jönnek be , zeneügyben pedig hát ... michael jackson
2012. aug. 31. 21:47
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkor
2012. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Rendben . Még mindíg várom a válaszokat :))))
2012. aug. 31. 21:54
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

:-DDDD


nem nekem kell ezt elmondani hanem a szüleidnek

NEKIK beszélj MAGADRÓL

és ha olyan van kérd ki a véleményüket is ebben abban

2012. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Rendben !Nagyon szépen köszönöm , a válaszokat még mindíg várom . :)))
2012. aug. 31. 22:27
 10/22 A kérdező kommentje:
Van ezzel kapcsolatban még egy kérdés . Az a helyzet " így áll a leányzó fekvése" , hogy a sulinkban van pár meleg a ki felvállalja , hogy meleg és sokan b@asztatják érte , én nem vagyok meleg , de mindíg kiállok értük , azért mert úgy gondolom ők is emberek ugyanolyanok mint én csak épp nem a lányokhoz vonzódnak . Na és ? Ez csak "kíméletesség" , vagy csak nem vagyok homofóbiás ?
2012. aug. 31. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!