Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szulok! Mit szolnatok, ha a...

Szulok! Mit szolnatok, ha a 15 eves lanyotok bevallja hogy cigizik?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 15:13
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
68%

Én azt mondom, hogy aki hülye haljon meg!


1.Semmi értelme a ciginek.

2.Nem hinném hogy egy társaságban valaki menő tőle.

3.Pénzkidobás

2012. szept. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
62%

Bevallja? Én titkoltam, de az is kevés volt mert suli után szagolták a kezem... :S Ilyenek a mai gyerekek?

Ha odaállok anyuék elég ezzel hogy jajjj képzeljétek cigizek, akkora pofont kaptam volna aputól (soha nem ütöttek minket) hogy egy életre elmegy a kedvem a cigizéstől... Sajnos most a leszokással kínlódok mert terhes vagyok és így 24 éves fejjel már baromira bánom, hogy akkor nem hagytam abba...

Én megvonom a zsebpénzét a gyerekemnek ha rajtakapom majd ennyi idősen a cigizésen, nem fog úgy járni mint én...

2012. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 Bence_ ***** válasza:
74%

Ha megvonod biztosan nem jut hozzá? Barátoktól, haveroktól nem fog kapni?

Lányok dohányzását meg különösen felelőtlennek tartom, hisz csak a ti méhetekben fejlődik majd egy gyerek. Ezért is kell magatokra vigyázni.

2012. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
32%

Beszarok, de most komolyan, igazam volt, pár ember egyetértett velem, aztán jött pár bagós és sunnyiban lepontoztak mert nem tudtak mivel érvelni, ennyire tellik csak? Mert nem bírjátok felfogni, hogy egézségtelen és káros. Komolyan? Hát igen megint én vagyok a hülye, hogy nem szívom mert napi pár száltól tuti, hogy nem lesz bajom. Néhányan meg azzal jöttek, hogy 30 évet nem veszít vele az ember, valaki abba kötött bele, hogy az első válaszomnál nem a kérdésre válaszoltam. Ez komoly, ebbe kell belekötni? Kínotokban már nem tudtok mást kitalálni? Aki meg támogatja, hogy egy kiskorú cigizik azt meg felpontozzátok? És, hogy az egyik válaszoló szavaival éljek: "Eszed? Nulla.".

De hát le lehet pontozni, hisz pont én pofázok aki megpróbál egészségesen élni. A buta fiú voltam.

2012. szept. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
34%

"Mert nem bírjátok felfogni, hogy egézségtelen és káros. Komolyan?"

Mi felfogtuk.

Te képes vagy felfogni, hogy nem ez a kérdés, hanem ez:

"Szulok! Mit szolnatok, ha a 15 eves lanyotok bevallja hogy cigizik?"

2012. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%
Már válaszoltam a 3. Oldalon
2012. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
93%
Jó. És akkor min problémázol még?
2012. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 Szandi379 válasza:
93%
Én egy kisgyerekes anyuka vagyok.amikor ennyi idös voltam cigizgettem anyum meg értővolt apum nagyon okos kiszámoltatta velem hogy mennyi pénz megy el ráhavonta evente... .ameddig egyetere jártem bulikba néha koca dohányos voltam.viszont napközbe hogy ne maradjak egyedül a tanterembe mint szakközépbe mint az egyetemen almát vittem magammal és azt eszegettem. Amikor tudtam hogy babát szeretnék onnantól kezdve egyátalán és azota se gyujtottam rá.szeretnék jo példát mutatni. Ne légy szigoru inkabb okos.ha tiltod roszabb. A tálsoság miatt csinálhatja javasold neki az almát. Kitartást és sok türelmet
2012. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

plcsubi!

Te tényleg nem látod a lényeget... ki írta, hogy a dohányzás nem káros??? Ki írta, hogy azt szeretné, hogy a gyereke dohányozzon???? SENKI!!! Nem azért pontoztak le, mert nincs igazad, hanem azért, mert nem a kérdésre válaszolsz, hanem mellébeszélsz! Nem arról van szó, hogy ki akarja, hogy a gyerek cigizzen, hanem a tiltásról való hozzáállásról. És az tény, hogy ha egy gyerek cigizni akar, akkor azt hiába ütik-verik, vonják meg a zsebpénzét, stb., úgyis talál magának utat, hogy megtegye. Ha meg valamit nagyon tiltanak egy gyereknek, annál jobban fogja akarni. Nem lehet a szülő állandóan a gyermeke sarkában. Én sem szeretném, hogy a fiam cigizzen, de ha mégis megteszi, akkor sem fogom agyoncsapni. Csak remélem, hogy sikerül úgy nevelnem, hogy ne is akarjon, akkor sem, ha körülötte mindenki szívja... de sajna magamról tudom, hogy ez nem biztos, hogy működni fog. Nekem is tiltottak sok mindent, mégis csináltam hülyeséget fiatal koromban.

2012. szept. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
5-ös te egy idióta vagy !!
2014. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!