Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Idegesít! Mit csináljak? Hogy...

Idegesít! Mit csináljak? Hogy bírjam ki?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok itt van uncsi tesóm (14/L)

és idegíesít egy nem is tudtam h jön.Kettő mindig kattogtatja a fogait és szépen megkérem,hogy haggya abba erre megint elkezdi és ezt tízegyére már idegesítő és ordítok,hogy haggya abba erre megint elkezdi.Aztán most ott fekszik az ágyamba,amit tegnap húztam fel igazitottam,meg és (tudom hülye vagyok),de egyszerűen irritál,idegesít ha valaki az én ágyamban fekszik koszonsan,szétdurja,egyszerűen idegesít és már annyiszór szóltam neki,hogy idegesít,nem szeretem ,kiráz a hideg,de most bementem a szobámba erre ott fekszik az ágyamon a párnámon.Hogy bírjam ki veszekedés nélkül amíg itt van?Lécci ne csesztessetek.Engem ez zavar,ráadásul fekszik egész nap,meg eszik,meg tv-zik az ágyamon persze,meg néha odaül mellém a gépnél és kattogtatja a körmét :(


2009. júl. 29. 10:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Anya is ilyen,de ez van.

Már írtam,hogy megbeszéltem vele mondta,hogy akkor bocsi Ő ezt nem tudta (na persze mintha elöszőr mondtam volna neki) és mostmár nem fogja csinálni 5 perc múlva meg megint elkezdte.Tudja,hogy lepofozom ha ezt csinálja,de mégis mintha valam idebil lenne már bocsi.Mivel alapból értelmes,okos, lány,de ezen a téren nem és nem értem miért nem tudja felfogni.De ezt nem csak velem csinálja.

2009. júl. 30. 07:52
 12/14 anonim válasza:
Azért csinálja mert tudja hogy buta vagy
2009. aug. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát én ezen annyit röhögtem, úristen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D XD XD XD D XD XD Kattogtatja a fogát meg a körmét, ráadásul az ányadba fekszik!!!!!!!!!!!!! :D :D :D XD XD XD XD
2009. okt. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Próbáld elemezni az érzelmeid okát ezen gondolkozz:"amondó vagyok: örüljünk, ha megbántanak minket, mert az azt üzeni: még mindig elhisszük, hogy nem vagyunk elég jók. És örüljünk annak is, ha zavarba jövünk, mert megláthatjuk: még zavar van bennünk." Nekem működött. Kitartást!
2022. máj. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!