Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 17 éves lányodat...

Elengednéd a 17 éves lányodat vonattal külföldre?

Figyelt kérdés
A cél Lengyelország, a barátjához utazna ki.

2012. szept. 22. 18:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
De hogy engedném. Se vonattal se busszal. Esetleg repülővel de ott is csak úgy, hogy legalább 1 olyan emberrel menne akit én is ismerek!
2012. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

" Esetleg repülővel de ott is csak úgy, hogy legalább 1 olyan emberrel menne akit én is ismerek!"


17 évesen? Ne viccelj már. Itt beeresztik, követi a nyilakat, megnézi hogy melyik kapuhoz kell menni, ott vár amíg beszáll a gépbe, érkezéskor követi a LUGGAGE feliratot, átveszi a csomagját majd az EXIT felé kisétál, ahol várják. Ebben mi olyan bonyolult???

Eltévedni nem fog, ha bármi gond van a személyzet segít.


A legbiztonságosabb is, mert a reptéren az egérlyuk is be van kamerázva, a s.ggét se tudja úgy megvakarni, hogy ne vegyék észre. Ott garantáltan nem fogja zaklatni egy félrészeg kanos húszévesekből álló társaság.

2012. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%
igen, sőt meg is mondanám neki, vissza se jöjjön ebbe a putri országba, mert itt már megélni nem lehet
2012. szept. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem belföldi a járat még nem hinném hogy veszélyben lenne.

Amúgy a reptéren csekkoláskor a sorban állók közül kérjetek meg valakit, hogy segítsenek, így nem kell egydeül mennie.

2012. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
93%
én 15 éves vagyok, most voltam külföldön, repülővel, egyedül utaztam, rokonokhoz mentem. én már utaztam előtte repülővel, de a becsekkoláshoz még odamehet a szülő segíteni, csak a biztonsági ellenőrzésen nem mehet már át! :)
2012. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Lengyelországba azért nem kis lepukkant Bz-k mennek. Modern, kiszolgálással felszerelt járatok, amikre nem szállhat fel akárki. A magyar vonatok is csak hajnalban veszélyes, mikor sok a kisebbség
2012. szept. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig mindent, lehet hogy már írták, de írásos szülői engedélyt kell vinnie, amiben hozzájárulsz hogy( mivel 18 év alatti) egyedül utazzon.
2012. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
szüleim azt mondták, hogy 21 évesen esetleg elmehetek barátokkal nyaralni !belföldre!.... oké:|
2012. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!