Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál hozzá, ha 17 éves...

Mit szólnál hozzá, ha 17 éves lányod nem inna alkoholt, de füvet szívna kb hétvégente?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 19:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
56%

Semmit, mert a lányom nem csinálna ilyet.

Amúgy valószínűleg agyonütném.

2012. okt. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
36%
hát ebbe a világba nem olyan meglepő.
2012. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
50%

Az én lányom sem csinálna ilyet.

Egyébként én is simán agyonütném. Megmuttanám neki a testvéremet és remek baráti körét akik szinte egytől egyig mentális problémákkal küzdenek, hogy erre való a fű, remekül be lehet tőle dilizni, remekül lehet tőle haladni az életben hátrafelé. És szellemileg sem előre lendít az tuti.

2012. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
37%
fű teljesen engedélyezett csak itt nem ebben csöves országban.
2012. okt. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
18%
Börtönbe küldetném.
2012. okt. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
18%
xD
2012. okt. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom ezt nem az anyukád kérdezi,Drága :)

Ha tudná Te már nem ülnél a gép előtt.

Amúgy egy lánynál sokkal cikibb a fű és más drog is, mint egy fiútól. Sok eszed lehet ha mész a baráti társaságod után/mivel csak 7végente csinálod/,és azt hiszed hogy ettől menőbb leszel. Tudod, mindenki így kezdi hogy először csak hetente aztán naponta... és a végén nem tud nélküle élni.Nincs semmi cél az életében,és előbb-utóbb befelé fordul,sosincs ennek jó vége. Te is ezt szeretnéd? Ugye nem?

2012. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
30%

OFF!

Mi a jó ***** anyátokért kell lepontozni azt, aki NORMÁLIS és ÉRTELMES válaszokat ad? Erre veritek a **********?! Jól vagytok?! Aki meg azt írja, hogy jó dolog felpontozzátok?! Hülyék...

OFF vége


Remélem az Én lányom/fiam (ha majd lesz) nem fog 17 évesen se füvezni, se cigizni, sőt remélem, hogy soha nem fog (pia az mehet, max. kétszer egy hónapban, de akkor is csak mértékkel!). Nem jó ez, függőséget okoz, vagy rosszabb esetben halált, mentális zavarokat. Előszőr elbeszélgetnék vele, hogy miért csinálja, tudja, hogy ez káros, hol, mikor, kivel szokta "bevenni". És megpróbálnám leszoktatni róla.


** Automatikusan eltávolított tartalom

2012. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
42%
Semmi különöset, amíg tényleg csak fű és nem szintetikus, illetve tényleg csak hétvégenként, és nem minden este. Felőlem ihat is néha.
2012. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
60%

17 éves lány vagyok,de később nagyon szeretnék boldog anyuka lenni.:) Meggyőződésem,hogyha gyerekem lesz,az csak is fiú lesz.Persze ha lány lesz,az sem baj,nem számít milyen nemű,csak egészséges legyen.Szerintem a fontos az,hogy a gyermekem majd tudja,hogy mik a jó és mik a rossz dolgok,mik a rossz és a jó dolgok következményei,hogy legyen a gyermeknek az életben egy nagy célja és mellette sok kicsi cél,amiket elérhet és küzdhet értük.Szerintem a káros szenvedélyek rosszak,de nem mindet kell teljesen megtiltani.Ott van az alkohol,amit néha meg lehet engedni,de ott van a drog,amit soha nem engednék.Neveltetéstől is függ,de nagy részben a társaságtól,a közösségtől függ,hogy az adott gyerek hozzá nyúl-e a drogokhoz,illetve a cigihez.Nem örülnék,ha elkezdene füvezni a gyerekem(és itt nemtől függetlenül mondom).Biztosan komolyan büntetném,ha nem csak egyszer próbálná ki.Büntetném,mert nincsen értelme hagyni azt,hogy tönkremenjen a gyerek.Ugyanis az anyja én lennék,nekem pedig kötelességem gondoskodni a gyermek jóllétéről.18 éves korától már csak tanácsot adhatok,olyankor már nem parancsolhatok,még ha egy háztartásba is tartozik a gyerek.Fontos a szülő kötelességtudata.Nem iszok,nem cigizek és nem drogozok én sem,ugyanis később ismétlem,hogy egészséges gyereket szeretnék.Ezt a dolgot biztosan elfogom mesélni a gyermekemnek majd,hogy tudja,hogy ő is képes hasonló életet élni,mint én.Persze a bulizás megengedhető,de az sem minden hétvégén.Meg ne részegre igya magát,hanem csak egy kicsit.Fiúknál mondjuk ebben engedékenyebb lennék..ha egy férfinak ugyanis az élethez van esze,akkor nem issza magát holt részegre.:D -jövőt akar csinálni magának vagy elhülyéskedi az életét?Ez 18 éves korig eldől,de utána cselekedjen csak..


17/L

2012. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!