Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti figyelitek, hogy a gyereket...

Ti figyelitek, hogy a gyereketek néz-e korhatáros filmeket a TV-ben?

Figyelt kérdés
Elsősorban 18 éven felüli filmekre értettem a korhatárost.

2012. nov. 1. 23:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nézhettem bármit 16 karika alatt, de eltakarták a szememet ha olyan rész volt. xD
2012. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem sem tiltották 12 éves lehetettem,mikor anyuval és apuval, meg 2 bátyámmal megnéztük a fűrész első részét: D. Azóta el is felejtettem, de kb 11 évesen láttam már a kört.

Azóta youtubon szoktam leginkább filmet nézni, ott is akad egy-pár horror, de nem igen nézem, mert nem igen bírom. : D Mert sokat vagyok itthon egyedül, és félnék utána.

14 éves koromban anyuval minden szerdán szellemekkel suttogót néztünk. Mennyire imádtam/Imádtuk.

Azóta nem nézzük:/.

Leginkább mert általánosba nem kellett ennyire korán kelnem, most 6kor kell, szerdánként kb 11-kor kezdődik a film, csütörtökön meg pont 9 órám van, rettentő fáradt lennék reggelente. :/

Nem tudom egyébként is mehet-e még : D

Na szóval nekem nem tiltják.15L

2012. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Elvileg túl sok erőszakos tartalom csökkenti az empátiát (másokkal való együttérzést), és emiatt is lett erőszakosabb maga a világ is. A gyerek még "tanul", onnan vesz példát amit lát, szerintem nem szabad megengedni azalatt a kor alatt amíg korlátozni lehet a gyereket, utána talán nem árt annyira.
2013. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én 14 vagyok,és már nem nagyon nézik,mondjuk természetesen sex filmeket meg olyat,amiben elég sokat fekszenek,nem engednek,de nem is néznék :D
2013. márc. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!