Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem mindennapi kérdés! Mit...

Nem mindennapi kérdés! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A 14 éves lányom 5 éve gördeszkázik és azzal jött haza hogy lett szponzora. Az egész életét a gördeszkázásra akarja építeni én pedig nem értek ezzel egyet. Tavaly a modellkedés is a hobbija volt de hamar rájöttünk hogy ez őt nagyon nem érdekli(pedig ebben is sikeres lehetne mert nagyon szép). Mostanában rajzol de valami hihetetlen jól és többnyire graffitiket (papírra). Szóval rajzzal is foglalkozhatna vagy animálással, filmezéssel stb.

Azt tudni kell hogy a legnagyobb álma teljesült be ezzel, hiszen mindig is arról álmodozott hogy nagy és híres deszkás lesz. Múlt héten állított haza kisírt szemekkel és azt mondogatta hogy "nem hiszi el, biztos csak álmodik". először azt hittük hogy baj van de amikor kicsit lenyugodott elmesélte hogy éppen valami "brutál nehéz" trükköt adott be és odament hozzá pár ember és felajánlották hogy lennének a szponzorai. Azt hiszem valami deszkás cipőket meg kerekeket gyártó cég.


Nem akar egyetemre menni, mindent el dob magától és csak a deszka létezik számára...kicsit féltem hogy mi van ha megunja vagy hasonló. DE természetesen büszke is vagyok rá. Mit tennétek?


2012. nov. 11. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Hagynám.De azért suliba természetesen járjon.Az egyetem még nagyon messze van addig rájön hogy tovább kell tanulnia.
2012. nov. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még kicsi gyerekeim vannak, tehát ilyen problémáim nincsenek velük (egyenlőre).

Én így kívülállóként úgy gondolom, hogy engedni kéne neki.Most vagy tényleg valóra válik az álma, és minden tökéletes lesz,vagy hamar megunja, és megy egyetemre... ....talál valami mást.

Egy ilyen lehetőséget nem szabad elvenni senkitől!!!Ha jó tanuló, és "rendes" kislány,akkor engedni kéne!


Remélem jól döntesz majd :)

2012. nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Idegenekben nem bízó lévén először szeretnék én is találkozni a szponzorjelöltekkel, akik bizonyítsák be kilétüket. Ha valós dologról van szó - ez ugye a mai Mo-n elengedhetetlen kritérium -, akkor hagynám, hogy kibontakozzon.
2012. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja. Én hagynám, hogy menjen végig ezen az úton, de csak és kizárólag akkor, ha leérettségizik és szakmát választ mellé. Enélkül nem! Nem kívánok neki rosszat, de mit éreznél, ha ott állna 21 évesen érettségi nélkül, ha mégsem jön be a "deszkázás"? Szerintem lehet álmodozni, de fél lábbal érdemes a földön maradni.
2012. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyni kéne neki, persze csak ha jár mellette iskolába.Ja és persze előbb találkozni kéne a szponzorjelöltekkel neked is személyesen.
2012. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond, ha valódi ajánlatot kapott, nem valami kamu hülyeség, mert az is gyakori ám. Főleg hogy lányról van szó.

Mondjuk az hogy nem akar egyetemre menni, ez most hogy jött? Az még kissé messze van azért. Észhez kell téríteni, hogy fontosabb a tanulás mint a deszka, mert deszkázásból sosem fog megélni.

2012. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ő élete, ez az álma. Miért tennéd tonkre??

Engedd meg neki. Büszke kéne, hogy legyél rá, nem pedig itt feltenni kérdést. Fősulira, meg nem csak az nem megy aki deszkázik, hanem elég sokan. Addig meg még változhat amit akar.Neked a szüleid erőszakolták, hogy mi legyél? Gondold magad a helyébe.

2012. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként azért nézz utána ennek a "szponzornak" nehogy valami gyanús ajánlat legyen...
2012. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!