Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ha ennyit alszik?

Normális ha ennyit alszik?

Figyelt kérdés

Barátnőm miután hazamegy az iskolából alszik kb. két órát. Csak nekem furcsa, hogy ilyen korban még szükséges neki a délutáni alvás? Egészséges ez egyáltalán??


15/L(a barátnőm is annyi)



2012. dec. 3. 15:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
jaj, én is így vagyok! délután semmiképpen sem tudnék elaludni, de olyan már volt, hogy este lefeküdtem 10 körül, és másnap csak délután 3kor keltem fel.. :D de délután én sem bírok aludni. szerintem az lehet, hogy az éjszaka nem aludja ki magát, és a délutánival pótolja.. :) nekem is van ilyen barátnőm :)
2012. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
16 vagyok és én is mindig alszok 2-3 órát suli után :D
2012. dec. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
b.sszus én koleszos vagyok úgyh 5 óránál akkor se aludnék többet este ha akarnék és van h egész éjjel filmezünk úgyh amikor pénteken hazaérek, este 7kor van h már alszom é másnap anyám kelt h menjek ebédelni... (13 óra körül)
2012. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én esküszöm suli után aludtam mindig a legjobbakat :D

Hazajöttem átöltöztem, bumm be az ágyba és ZzzzZzzZzzzzZzzz :D

De hiányoznak azok a jó alvások :D

2012. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon álmos vagyok, velem is előfordul, hogy egyszerűen elalszok könyv, laptop stb mellett. Nem rendszeres, de sokszor a szervezetem már nem is bírja, hogy minden éjjel kb. 6 órát alszok, és kidől. Suliban is mindig alig várom, hogy hazajöhessek és alvááááás. Bár ez sose teljesül, de ez a tudat nyugtat.:D
2012. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Drága barátnőm, köszönöm hogy megkérdőjelezed az alvási szokásaimat :D Viszont azt jó látni, hogy mások is úgy csinálják, hogy alszanak suli után. :) Akkor szerintem sokkal könnyebben megy a tanulás is, na meg egyébként is, egész nap figyelni... Jó utána bedőlni az ágyba, sőt... néha a szék is megteszi :)))
2012. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, de mi kozod hozzá? Egykorú vagyok veletek és ha én hazajovok megyek aludni. Este nyolcig-hatig szoktam. Felkelek és tanulok majd alszok tovább. Nemhogy aludnál te is...:D
2012. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Reggel 5-kor kellek. Naponta 2 órát utazok. Amikor haza érek kb 4-5 körül (van amikor fél 6 körül)egyből alszok kb 8-9-ig. Utána pedig tanulok és ez sokszor elhúzódik hajnali 1-ig is. Szóval ez nálam nem fura :D 15/L
2012. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
*kelek
2012. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!