Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd 12 éves lányodat...

Elengednéd 12 éves lányodat móziba 14 éves unokanővérével?

Figyelt kérdés
Busszal kellene nekik menni, hozzáteszem azzal is járnak iskolába de nem oda ahol a mozi van.A kislányom nagyon szeretne menni de én nem tudom mit csináljak.Az apuka beleegyezett én még nem.
2012. dec. 13. 06:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

gondoltam, én is irok, bár már elengedted :)

Én 14 voltam, unokahúgom 11, az anyukája behozta hozzánk (más városban laktunk) kitaláltam egy jó kis programot, és elsétáltunk a városban, a plázába, meg mindenütt.

Nem voltam fiatal ahhoz, hogy vigyázzak egy nálam fiatalabbra. Különben is, egy 11-12 éves sem kisgyerek már, tud magára vigyázni. Mi jót szórakoztunk :) Biztos a lányod is jól érzi majd magát, ne aggódj!

2012. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

én is 12 voltam mikor először elmentem az unokatesóimmal meg a barátnőmmel moziba. nagyon jó volt :)

bár közel volt a mozi hozzánk, de akkor is örültem, hogy anyukám megbízik bennem, próbáltam nem eljátszani a bizalmát, hogy máskor is elengedjen :)

nekem is az fordult meg a fejemben, hogy mozi után értük mennék, de ha nincs rá keret, akkor marad a telefon, hogy megérkeztek, elindultak :) nem lesz semmi baj, és nagy élmény lesz neki :)

2012. dec. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!