Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szüleim amikor odaadom...

A szüleim amikor odaadom nekik a tájékoztatómat miért csak a rossz jegyeket nézik?

Figyelt kérdés
Tele vagyok 5össel meg 4essel meg néhány 1es 2es is van de ha meglátják az 1esseket meg a 2esseket a többi jegy mintha ott se lenne. Ezt miért csinálják?
2013. jan. 6. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Ha pl matekból van három 5-d és mellé két 1-d, akkor csak közepes vagy. Ès ez azt jelenti hogy hiába vagy jó és van agyad hozzá, lusta vagy és ez miatt sajnos csak közepes tudsz lenni. Ez gondolom mérgesíti öket, hogy könnyen lehetnél kitünö belöle de a lustaságod elhuzza.
2013. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesít ez a dolog.

Abszolút hülye vagyok a matekhoz, bukásra is állok de a többi nagyon jó. És azt hiszik néha, hogy lustaságból. De ha lusta lennék akkor a többiből is kettes lennék nem 4-5....de a fizika kémia meg matek az rossz. És akkor az van hogy miért nem tanulom? Könyörgöm korepre járok, tanulom, de ha nem értem akkor mit csináljak? De hát szülők.....a legjobbat akarják. Nekem szerencsém hogy nem szólnak bele hogy milyen jegyeim vannak. Én saját magam kritikusa vagyok.

2013. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!