Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülök! Ti mit szólnátok, ha...

Szülök! Ti mit szólnátok, ha egyik nap váratlanul 15 éves fiatok fülbevalóval érkezne haza?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha ajándékba hozza, megköszönöm. :D
2013. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Megkérdezném, hogy rendes fertőtlenítés után lyukasztották-e ki a fülét, és milyen anyagú a fülbevalója. Megkérdezném, tudja-e, hogyan kell kezelni a sebet a fülén, és megkérném, hogy szóljon, ha esetleg begyullad, mert arra antibiotikus szer kellhet.

Újra elmondanám neki, hogy a különböző testékszerekért sem vagyok oda, de ezeket kiszedheti, ha megunta vagy allergiássá vált rá. A tetoválásról ugyanez nem mondható el, attól legyen szíves eltekinteni.

2013. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Sok mindentől függ, milyen értékű a fülbevaló? Volt-e rá kerete?
2013. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Annyira nem akasztana ki, egy piercing vagy fültágító jobban. Tetoválás dettó, nekem az igényesen tetovált FELNŐTT férfiak kifejezetten tetszenek, de ez nem 15 évesre való.


Mondjuk elgondolkoznék a kapcsolatunkon és hogy elrontottam-e valamit, hogy miért nem bízik bennem, hogy egy ilyet meg mert volna beszélni velem előre.

2013. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Valószínű félreértettem, nem arra gondoltam hogy a saját fülében fülbevalóval... Ha így gondoltad, annak nem örülnék, főleg azért nem, hogy miért nem beszélte meg velem előtte. Leülnék vele beszélgetni, ezen már úgysem tudsz változtatni, de talán a jövőben hátha előbb gondolkozik mint cselekszik.
2013. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Én ezt mondanám:

Hogy nézel ki, a lányoknak szokott fülbevalójuk lenni?!!

Honnan volt rá pénzed? Hulye gyerek,de hát az ő füle, mit tudnék ilyenkor már tenni, hát belenyugszok..

2013. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
annyit hogy előtte szólhatott volna, amúgy is meg lett volna neki engedve
2013. márc. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Sányi! Há' buz-i letté'-e?
2013. márc. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyeztetnék vele ami mindkettőnknek tetszik és nem kifejezetten lányos cucc!
2013. márc. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

elgondolkodnék, hogy miért nem beszélgetek a gyerekemmel, miért a hátam mögött lyukasztotta ki a fülét...

törődj többet a gyerekeddel...beszélgess vele, mert magányos.

2013. márc. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!