Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Bemenjek a kórházba? Furcsa...

Bemenjek a kórházba? Furcsa lenne? Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Kiborultam és már 3 órája csak sírok.8 évig volt egy fiú osztálytársam,akivel olyanok vagyunk,mint a tűz és víz.De tetszett,csak tudtam,hogy nekem ő elérhetetlen,max. csak egy kaland lennék neki,mint minden lány.8.-ban jóban lettünk,először csak neten beszélgettünk,utána elkezdett hozzájuk hívogatni suli után és filmeztünk meg hülyéskedtünk.De kiderült,hogy csak kihasznált és egyáltalán nem voltam neki fontos(ő nem ezt mondta,de ha egy kicsit is kedvelt volna,nem tette volna meg azt,amit).Azt hittem,hogy túl leszek rajta,de nem...Már egy éve történt ez az egész és a gimnáziumban is minden óránk közös,mert ugyanazon az emelt tagozaton vagyunk és ő éli az életét,de nekem ez nem megy.Folyton a régi üzeneteinket,képeinket nézem és néha ő is kétértelműen viselkedik velem,de olyan néha,mintha idegenek lennénk.

Ma kórházba került,mert bmxezés közben eltörte a lábát és lett valami a szalagokkal is és agyrázkódása van és nem tudom,hogy mit csináljak.Tegnap pl. egész délután náluk voltam,mert egy közös gyűjtőmunkánk volt és kicsit olyan volt minden,mint régen.Talán meg kéne látogatnom,de biztos,hogy sokan vannak nála,mert népszerű és lehet,hogy azt hinné,hogy csak képmutatásból megyek.De megkérdeztem az egyik haverját,akivel mondhatni jóban vagyok és szerinte jól esne neki,ha bemennék majd.

Egyáltalán,mit mondjak neki?Szerintetek mi legyen?

Haragszom is rá még,mert depressziós is lettem ezek miatt és hogy becsapott,kihasznált,de aggódom is,hogy mi van vele és hogy van.

15L



2013. márc. 23. 22:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod hogy nem ér annyit? Ki tudja mennyi pénzbe fogadtak ezek az úri ficsúrok...
2013. márc. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit gondolkozz mielőtt válaszolnál ha lehet... No offense meg semmi csak nem szeretem a meggondolatlanságot
2013. márc. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

én azon szakadok hogy senki nem borult ki azon hogy 15 évesekről beszélünk. nem vagyok prűd vagy ilyesmi én is elég hamar kezdtem a szexet de azért durva hogy már általános iskolában is ilyen fogadásokat nyomnak a srácok :D

kérdésre válaszolva: bemehetsz hozzá,de valószínűleg minden kiscsaj ott van aki azt hiszi hogy kicsit is fontos a srácnak. ő kb ugyanúgy leszarna téged utána, szóval nem igazán éri meg.

2013. márc. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
És legalább utalt valami jel a sztori igaz mivoltára vagy bizonyítékot fel tudtak mutatni a fogadásról mesélők? Nekem az lenne a furcsa, ha elsőre elhinnél ilyesmit. Persze nem felülbírálni akarom az elhangzottakat, én nyilván nem ismerem se a srácot se a haveri körét, de ha el tudnád magyarázni, mitől lettél ennyire biztos a dologban, én is könnyebben megérteném ezt az egészet. Ha tényleg ez a helyzet, nem kérdés, hogy régóta szarnod kéne a srác fejére.
2013. márc. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Velem is törént már hasonló,túl léptem rajta. Nem voltam halálosan szerelmes a gyerekbe,hogy ennyire padlóra küldjön. Én bemennék hozzá,mosolyognék minden,de mikor kijön és közelíteni akarna hozzám szépen leépíteném, ne higyje már,hogy bármit megtehet és akkor ugrok mikor ő csettint. Hidd el rosszul esne neki ,hogyha TE koppintanád le őt. Lehet (sőt tuti),hogy elég gyerekes viselkedés,dehát gyerekek vagyunk,nem? :D


Legyél erős lány,ne hagyd már magad egy ilyen ember miatt depisnek lenni,nem éri meg.

2013. márc. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik a szánalmasabb...

A fiú, aki csak kihasznált, le se szar vagy pedig Te aki ezek után is még mindig rajongasz érte.

Több mint 8 év nem volt belőle elég?

A Te helyedben biztos nem pazarolnám rá tovább az energiámat. De hát te tudod.

2013. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mi mit mondunk úgyis a szíved után fogsz menni. Nem tudom milyen a kapcsolatod vele de: Én személy szerint azt mondom NE MENJ BE.

Megérdemli, hogy bemenj hozzá? Ő bemenne hozzád ha te kerülnél hasonló helyzetbe?

Mérlegelj, próbáld meg kívülről szemlélni a dolgot és magad is rájössz, hogy szánalmas amit művelt veled/te csinálsz most. Viselkedj vele szigorúan barátként. Ha kérdez válaszolj, ha találkoztok köszönj, semmi kétértelmű megjegyzés, NE FUSS UTÁNA. Hanyagold egy ideig és gondolkozz, szánj időt a gondolataidra. Ha akar valamit ő fog megkeresni. De csak barátként viszonyulj hozzá!

2013. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
menj be!még van esély rá hogy újra olyan legyen mint régen,tudod a remény múlik el utoljára..
2013. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Voltál bent?
2013. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. ápr. 2. 15:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!