Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Aggódnom kéne a lányom miatt?...

Aggódnom kéne a lányom miatt? Vagy a korabeliek is ennyire rá vannak kattanva? Szülők és kamaszok válaszát egyaránt várom!

Figyelt kérdés

13 éves a lányom. Teljesen rá van kattanva erre az Éjjel nappal Budapest című sorozatra. Most is tűkön ülve várja,hogy mikor kezdődik,és mi lesz benne.Szinte ez már beteges! Szerintem nagyon primitív ez a sorozat. Másról sem szól,minthogy ki kivel d*g(csúnyán szólva),ki mikor részeg,és ki mikor nem takarít ki,no a folyamatos ordibálásról nem is beszélve.

Kamaszok,szülők válaszát egyaránt várom! Mi a véleményetek a sorozatról? Nézitek? El kéne tiltanom a lányomat az ilyesmi sorozatoktól?



2013. ápr. 10. 19:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok,emlékszem,hogy 2 évvel ezelőtt,amikor 13 voltam,egész nap vártam a ValóVilágot vártam..egy évvel később már nem néztem az új évadot,az Éjjel-Nappal Budapestet sem nézem..Egyszerűen csak kinőttem belőle:D
2013. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
szánalmas sorozat.. szerintem tiltsd el tőle.
2013. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
8%
16 éves a lányom. Magasról tesz rá, helyette inkább tanul vagy olvas. Tv-t sem néz nagyon szerinte agymosás az egész. Soha nem volt megőrülve az ilyen felkapott sorozatoknak.
2013. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Utolsónak--> Nem a tökéletesen unalmas lányodra voltam kíváncsi,hanem azokra a gyerekekre/és szüleikre,akiknek a gyerekeik ugyanilyen helyzetben vannak,mint mi!
2013. ápr. 13. 19:58
 25/28 anonim ***** válasza:
26%
Nem hinném, hogy a lányom unalmas a lányom drága kérdező ;) csupán műveltebb mint a te..
2013. ápr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező ebben a kommentben elárultad mennyire ostoba vagy!
2013. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
67%
Bocsánat kicsit ideges voltam mikor írtam a válaszomat. Szóval elölről: Nem hinném, hogy a lányom unalmas. Csupán műveltebb mint te kedves kérdező...
2013. ápr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
58%

Ne haragudj, de ez a kommented illúzióromboló volt kérdező...

Az már unalmas, mert valaki olvas?! Hova fajul ez a világ? Persze nem kell folyton tanulni, de könyörgöm... Minek ilyen népbutító hülyeségeket nézni? Jó, lehet van benne pár tanulság, de egy csomó olyan is, ami nem gyerekeknek való, felnőtt tartalmú! Eltiltani tényleg nem kell, mert ha nagyon akarja úgyis megnézi, de beszéld meg vele az ott látottakat, vagy próbálj vele más sorozatot megszerettetni! Pl. a Barátok közt. Lehet, hogy van abban is bőven hülyeség, de legalább nem olyan trágár, mint az Éjjel nappal Budapest. Nagyon rossz, hogy manapság béna, ha valaki olvas, normális sorozatot néz, kimegy a barátaival, naplót ír meg hasonló jó kis elfoglaltságok... Nem kell mindig a divatot követni!

2013. ápr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!