Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen büntetést adnátok 16...

Milyen büntetést adnátok 16 éves lányotoknak azért, hogy befestette a haját tiltásotok ellenére is?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 17:16
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
Szerintem az eredeti hajával sokkal szebb volt. Nem áll jól neki a sötét haj mert nagyon világos a bőre. A magyarázat az volt, hogy nem érezte jól magát a bőrében a haja miatt. Nem szívesen nézett tükörbe stb. Viszont ha már most ilyen gondjai vannak magával akkor mi lesz a következő? Megműtteti a melleit vagy a száját, orrát? Olyannak kéne elfogadni magát milyennek született.
2013. ápr. 16. 17:57
 22/44 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,te festeted?:)
2013. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
81%
Ne csodálkozz ha még ilyet is tiltassz, hogy megteszi. Én nem büntetném meg hanem magamba szállnék.
2013. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
90%
:) Még ha féltenéd a haját vagy mit tudom én, de az, hogy szerinted hogy szebb teljesen mindegy:)
2013. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
84%

Azért az amíg velem él nem indok :(

Ha azt mondod, fiatal vagy hozzá, tönkreteheti a hajad, stb, az indok.

De amíg velem élsz... ennél szánalmasabb szülői viselkedés nincs. Ez annyit tesz, nincs érvem ellene, de én vagyok a főnök. Nekem is kamaszlányom van, olyant tiltok, amit meg tudok indokolni.

2013. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
86%
Ugye ez nem komoly?! Azt hittem, hogy kék vagy zöld lett..... de barna.....ráadásul van munkája..... ha neki így jó legyen! Ez meg milyen már 16 évesen dolgozik, eltart téged, gondolom nem is élheti a kamaszok nyugodt életét és még ezért is piszkálod.....
2013. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
92%

Őhh semmilyet? Én tavaly lettem szőkéből barna, anyám megjegyezte,hogy jól áll és ennyi. Azóta újra szőke vagyok, meguntam.

Miért ne festhetné a haját?

2013. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
52%
Itt a lenyeg szerintem nem a hajszinen van, hanem azon, hogy megtiltottak neki valamit, o pedig a tiltas ellenere megtette. Ez az, ami a problema es igenis emiatt kellene megbuntetni.
2013. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 adriennjeni ***** válasza:
97%
Én 25 vagyok, anyám soha nem engedte hogy befestessem a hajam, vagy levágassam. Derékig érő szőke hajam volt, akarata ellenére levágattam, nem tetszett neki, de megszokta, a festéssel nem vagyok kibékülve mert tönkreteszi a hajat, de nem tiltanám a 16 éves lányomnak, ha lenne, főleg ha megdolgozik érte. Ha nem tetszik neki lenöveszti, vagy visszafesteti és tanul a saját hibájából. Örülj neki, hogy nem gyereket akar csinálni 16 évesen, ami mostanában divat lett. Kicsit lehetnél rugalmasabb...
2013. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
16%
Mi az,hogy nem fiatal? miért kéne egy 16 éves gyereknek hajat festenie? Visszavinném a fodrászhoz és átfestetném,zsebpénz,net,tv nincs,és elbeszélgetnék a fejével.
2013. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!