Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen büntetést adnátok 16...

Milyen büntetést adnátok 16 éves lányotoknak azért, hogy befestette a haját tiltásotok ellenére is?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 17:16
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
9%
ja hogy dolgozik a suli mellett akkor más helyzet,először is megbeszélném vele miért ne fesse,és megegyeznénk,hogy tehet bele melírt,ha ennek ellenére is átfesteti akkor megbüntetném,úgy ahogy az előbb írtam,mert mégis csak átvert
2013. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
73%
...a barátait azt megválaszthatya de a családját azt készen kapja...Megbüntették szegényt azzal h ilyen szülei vannak! 16 évesen hadd fesse be a haját így lesz szép tanul ,főz mos takarit oszt örüjj neki!!! Nemhogymég.. Így sosem lesz igazán felnőtt! én nem adnék neki büntetést jól tette én meg se tiltanám neki! (ha nem tucc a gyerekkel bánni minek csináltad?????
2013. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg bőven elég büntetés az neki, hogy ilyen anyja van.

2013 van, ébresztő!

Vagy tán jehova tanúja vagy akik mindenről lemondanak az életben?


Összetehetnéd a 2 kezed amiért a lányod ahelyett, hogy csak a barátnőkkel lógna, iskola mellett diákmunkát is végez.

2013. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.


Ha jól áll neki, maradhat. Ha nincs hajfestékre keret, akkor megmondaám, hogy előkeríti/kispórolja magának, vagy jár lenőtt hajjal.


Ha meg rosszul áll neki, az pont elég büntetés.

2013. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
92%

utolsó vagyok


Ja, hogy van munkája és keresete suli mellett ? Akkor már nem mondanám, hogy átlagkamasz, már-már felnőtt. Ha dolgozni engeded, akkor hajat festeni miért nem ?

2013. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
22%
Hát baromi jó, hogy egy 16 évest felnőttnek tituláltok. A hugom is 16 éves, dolgozik, de attól agyilag meg mindenhogy még gyerek. Én is dolgoztam 16 évesen, anyu mégsem engedte hogy befestessem a hajam, de normálisan felnevelt, tökéletes anya, nem gondolom hogy amiatt hogy nekem sem engedtél, még 19(!!!) évesen sem hogy festessem a hajam attól ő még sz.r anya lett volna, meg meg lettem volna átkozva ilyen szülővel...
2013. ápr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem igenis túlreagálja az anyuka.

Ez nem maradandó változtatás és azért csinálta a lány mert az eredeti hajszínével nem érzi jól magát, de anyuka erőlteti,hogy az szép, az jó.

Össze sem lehet hasonlítani,azt,hogy valaki elmegy a fodrászhoz, befesteti vagy levágatja a haját, esetleg rasztát csináltat, azzal, hogy plasztikai műtéte lesz.

A jó szülő szerintem belátja,hogy a gyereke önálló lény, azt hogy lassan felnő és megpróbálja elfogadni azt, na meg normális keretek közt megenged dolgokat.

Nekem kicsiként rövid hajam volt, egy idő után zavart, szerette volna szép hosszú hajat, megnövesztettem. Anyum engedte,miért ne tette volna,tudom nem ugyanaz,mint a hajfestés, de csak 6 éves voltam még is meghagyták nekem a döntést a saját testem felett.

A haj formázásában és változtatásában nem látok akkora eget verő problémát,hogy emiatt bárki büntetést érdemeljen. Persze ha szvasztikát borotvál bele valaki, lehet megfogja a rendőrség,de kevés ilyen őrült mászkál odakint. A haj egy elhalt dolog, nő új a helyére, roncsolódik festés nélkül is és időnként mindenki levágatja. Na meg nem lilát választott,hanem barnát.

2013. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
miért tiltottad meg neki? nincs benne semmi. ha színesre festette akkor sem. ezek után pedig azt csinálsz amit akarsz, én tippet nem adok
2013. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
79%
ja igen: fested a hajad? mert akkor büntesd meg magadat is.
2013. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kérdező a bolhaból csinálsz elefántot

belevitted magad presztízs okok miatt egy hülyeségbe, neked támaszt kéne adnod, elfogadnod, ehhez képest meg megy a zsarolás, amíg itt laksz

nyugodj bele nem fog sokáig ott lakni, már most dolgozik aztán feléd se néz évekig, és egy otthonban végzed

és akkor majd itt megkérdezheted miért

2013. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!