Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen büntetést adnátok 16...

Milyen büntetést adnátok 16 éves lányotoknak azért, hogy befestette a haját tiltásotok ellenére is?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 17:16
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj már kérdező, neked tetszene az, hogy a főnököd mondjuk kirúgna azért, mert egyik nap átfested a hajadat?

Ne őrüljél már meg...

Nem lilára vagy neonzöldre változtatta a színét, ettől nem lett sem rosszabb sem jobb tanuló, egyáltalán semmiben nem változott meg. Ugyanúgy a lányod.

Miért akarod TE megmondani, hogy SZERINTED mi áll neki jobban?

Ez olyan, mint amikor unokabátyám elment még 23 évesen egy Fradi meccsre Pestre. Amikor a nagymamám ezt megtudta, lehordta a lányát (aki ugye az én unokabátyám anyja), hogy miért engedted el? Ő meg kiröhögte, hogy egy 23 éves emberről beszélünk, nehogy már engedélyt kelljen kérnie a szüleitől, hogy megnézhessen egy meccset:D


Jelen esetben te is nevetséges vagy. Nem ordenáré hülyeséget csinált, hanem egy picit változtatott a külsején.

2013. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
100%
Én mikor 13 éves voltam, és szőkére akartam leszívatni a hajam, akkor megkaptam anyámtól, hogyha meg merem csinálni/csináltatni akkor levágja az összes hajamat..xD Ennek ellenére én mentem a saját fejem után.. Ugyan nem vágta le a hajam, de rájöttem, hogy nagy hülyeség volt az egész.. Már lenövesztettem eredetire.. De szerintem nem kell megbüntetni.. Majd megtanulja mi a jó és minem. A mai világban meg abszolút nem szabad mindenből problémát csinálni a tiniknél, mert csak annál rosszabb (saját tapasztalatból mondom, mert még benne vagyok a korban). Bár már én is ellenzem ezt a dolgot, de szerintem ha nekem lenne gyerekem, akkor nem tiltanám neki, csak közölném vele, hogy Ő dolga mivel teszi tönkre magát. Meg azért gondoljunk csak bele.. A hajfestés még mindig jobb mintha kábítószerezne.
2013. ápr. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

És ha neonzöld lett volna, esetleg lila? Akkor mit szólnál? :) Nekem olyan volt 16 évesen, mégis normális ember lettem. Szerintem feleslegesen felfújod.

Arra meg, hogy a "hatalmadnál" fogva tiltod meg neki, nem is észérvekkel, arra már mondani sem tudok semmit...

2013. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de a hajfestés nem bűn. Kit érdekel milyen haja van??? Az persze baj, ha cigizik, drogozik, iszik, nem tanul, stb. A hajfestés NORMÁLIS és TERMÉSZETES dolog. pl az én fodrászom mesterfodrász (elég elismert szakember, és jól is keres) 10 éves korától folyamatosan festi a haját, sőt extrém színeket is sokszor használt. Hajfestéstől nem lesz vki rossz ember.
2013. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!