Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Cigit találtam a 13 éves...

Cigit találtam a 13 éves lányom táskájába mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is kérdezz rá, mert nem biztos,hogy ő szívja... A ruháin biztos érezni lehetne. Én - bár nem most voltam általános iskolás - gyakran dugdostam a fiúknak cigit a táskámban, kabátban, mert a lányokat akkor nem vizsgálták át, a fiúkat meg napi rendszerességgel. De soha egyetlen egy szál nem volt a számban. Nálam is megtalálták otthon a kabátomban, rákérdeztek, és elmondtam. Jól esett, hogy bíztak bennem, és nem rögtön vádaskodással kezdték.

Mielőtt lepontoznak, azóta már van gyerekem, és én ezt tenném a helyedben.

Ha ő szívta/szívja, sokat nem tehetsz, beszélj vele a káros hatásokról, na meg a büdös szájról, ápolatlanság hatását kelti stb, talán ez segít egy fiatal lánynál...ilyen korban már büntetéssel nem sokra mész, max, ha tiltod is, hazudozni kezd.

2013. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
En is 13 evesen probaltam ki a cigit. Nem lettem dohanyos. Csak tarsasagban jo volt, vagy kesobb buliban. Anyu sejtette hogy cigiztem, de nem bantott emiatt. Ram bizta a dolgot. Ha tiltotta volna, biztos csak azert is csinaltam volna sutyiban.
2013. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
64%
ne tiltsd mert az rosszabb
2013. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!