Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ütemben halad a...

Normális ütemben halad a fejlődésben? Mert szerintem nem!

Figyelt kérdés

15 évesen nem tudja magát ellátni.Egy vajaskenyeret sem tud megkenni,ha az anyja nem szed neki ételt nem is eszik.Igénye sincs az önállóságra.Ha eszik valamit a tányérját még a mosogatóba sem tenné bele.Iskolából hazafelé és oda is bekísérik.Egyedül még a boltban sem tud vásárolni.De még felöltözni sem.Az anyja készíti ki a ruháit és fürdővizét.Az apja mondja,hogy üljön le,különben némán állna a szoba közepén.Akkor beszél ha kérdezik,akkor is igen/nem a válasz.Ha azt mondod a szekrényben van,akkor az ágyon keresí amit keres.A szájába kell mindent rakni.Áll a konyhában és bámul magaelé a falra.A lakhelyén nem igazán érintkezik vele egykorúkkal.Szerintem ki is közösítik.Folyton az apja húzza-vonja magával,de az meg már idős és nem egy fiatalos fazon.A hasonlóan öreg (némelyik igazi buta bolond) haverjához cipeli és azt mondja a gyerekektől semmit sem tanul.A gyerek még füvet sem tud vágni,mindent százszor kell neki megmutatni és akkor sem tudja.A pudingos poharát ott hagyja ahol éppen eszi.A szüleinek semmit sem segít.Neki nem magától értetődő,hogy nem az idős anyjának kell húzgálnia a bútorokat ő meg ne álljon és nézze ezt.Van egy boxzsákja a pincében,de meg sem tudja ütni,még el sem találja.Állandóan egy ezer éves filmet néz,azt is angolul,nem is ért belőle semmit.Tanul a suliban informatikát,de fogalma sincs a gépekről,pedig van neki.Évek óta tanul nyelvet,de kösznni sem tud németül.

Normális ez?


2013. máj. 31. 17:16
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
e leírtak alapján autista szerintem is annak tűnik,te pedig kérdező iszonyat nagy bunkó vagy
2013. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
ha a srác normális lenne akkor nem így viselkedne + te magad sem kérdezted volna meg kérdező... hány éves is vagy? 19, hogy ennyire felnőtnek érzed magad?
2013. jún. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

29 + 32 vagyok.

amikor kedves kérdező leoltottál, és az eddigi vita partnereddel azonosítottál kissé berágtam, szóval bocsánat a 32-es válaszomért. felment bennem a pumpa "egy picit". a lényeg nem velem veszekedtél ezidáig.

egyébként nem értem

2013. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

33. válaszomhoz még annyit

nem értem, hogy mért kéred ki a véleményünket, ha meg sem akarod hallani amit mondunk. a szavaló versenny első helyezés és a többi nyom arra utal, hogy aspergeres. einstein is az volt (ha jól tudom), és még sok más nagy elme. néhány dolog hasonló lehet ;) [link] jó olvasást.

2013. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
56%

ok kérdező, ha jobban tudod akkor én le sz arom

csak tudnám akkor mi a f asz nak kérdezted meg

2013. jún. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
70%

Csak szerintem fejezi ki a kérdező a problémáit itt? Mind tudjuk, milyen jó panaszkodni valamiről, ami nagyon idegesít. Ezt azért írom, mert a párod nem hallgat meg, és nincs kinek beszélned rola. Mert ha másnak mondanad akkor a srácot ocsárolnád. Neked meg pozitív megerősites kell. Ezt tetézi, hogy regényeket írsz mi zavar a srácban. Ha csak, nem túlzol, akkor a srác beteg. Ennek mértéke persze változó lehet. És nem csodálom, hogy titkolják a szülők ezt. Elég pletykásnak tünsz..


Megjegyzem mindezt az írásaid alapján vontam le. Kerüljük el a további személyeskedés, mint amit mással csinálsz itt.

2013. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom ez az oldal azért van,hogy felltegyük a kérdéseinket.Aki pedig nekemront ilyen bugyuta gépelési hiba miatt mégis mit vár?Összepuszilgatom?A véleményt elfogadom,de NEM AUTISTA a srác,felmértem,figyeltem és NEM AUTISTA.Aki meg jobban tudja ezt ismeretlenül,annak gratulálok.Nem idegesít a srác viselkedése,próbálom segíteni,ha arra van szükség.A kapcsolatomban meg vagyok hallgatva nem kell aggódni és sosem ócsárolnám olyanért,amiről nem tehet.Ha jól tudom a szúrkálódást nem én kezdtem.Hogy mi a f...asznak írtam ki a kérdést?Hát nem azért,hoy ilyen kis f@szok verjék itt a nyálukat és PONT!
2013. jún. 2. 13:30
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg mi volt a kérdéssel a célod? megválaszolod a saját kérdésedet,a kérdés kifejtésében. utolsó válaszolóval pedig 100%-ig egyetértek. te is érzed, hogy a srác nem normális, nem átlagember, ezért tetted fel a kérdést, de amikor azt merjük mondani, hogy nem, nem jó irányba halad a fejlődése akkor leugatsz minket. gondold már egy picikét végig a viselkedésed. ha pedig úgy véled nem autista a srác, akkor is tuti, hogy van valami mentális problémája, és azért írták itt a legtöbben az autizmust, mert a leírtak alapján ráillik, de igazad van te látod, te tudod, nem kell pár segítő kész emberre berágni, a segítségük miatt.
2013. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 DeeJay Arnee válasza:
Száz százalék,hogy autista,vagy egyéb mentális betegségben szenved.Ha így viselkedik akkor BIZTOSAN van valami baja,másképp nem lenne ennyire,magyarán megmondva balf*sz.Sajnálom,de ez az igazság.
2013. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!