Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ilyen melegben csak nekem...

Ilyen melegben csak nekem nincs kedvem / erőm kimozdulni? Mit szoktatok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

19l vagyok, de tegnap az évzáróra sem akartam elmenni, annyira meleg van. Élni sincs kedvem, pedig nagyon szeretem a nyarat. 15 perc után megfájdult a fejem ebben a melegben. Szívesen felmennék a városba, de ebben a melegben 5 perc után úgy néznék ki, mint aki egész nap napszámban volt. Kedvem sincs kitenni a lábam a lakásból.


Ti hogy vagytok ezzel? Mit csináltok ilyenkor? Én már eléggé unok TV-zni, zenét hallgatni, netezni, olvasni :(



2013. jún. 19. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, viszont utálok otthon ülni... Tegnap elmentem barátnőmhöz. Reggel 9 és este 6 körül mentem csak ki az utcára, de az alatt a 20-25 perc alatt amíg oda meg vissza értem, azt hittem meghalok. Szó szerint folyt rólam a víz :( Pedig még csak nem is ilyen dél körül mászkáltam, mikor a legmelegebb van. :D
2013. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én imádom a nyarat és a meleget is, szerencsére jól viselem.

Ha mégis itthon vagyok, mert olyan nagy a kánikula és nem tudok strandra menni, akkor sorozatot nézek/olvasok, vagy a kutyusommal vagyok.

Egyébként majdnem minden nap szoktam 1 órát napozni, kutyussal sétálni menni/játszani, este futni menni, itthon edzeni, barátnőkkel megenni egy fagyit, vagy inni egy szörpöt, mikor hogy jön ki.

2013. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia én is 19 vagyok és szintén 5 évesre járok:D. Nekem sincs igazán kedvem elmenni sehova ilyen időben...kb egésznap itthon ülök :D
2013. jún. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én most érettségiztem. De mióta meg van nagyon itthon se voltam.


Eddig koncertekre rohangáltam. /ez kb. szombatig megy/ Vassárnap strandolni akarok menni.

Jövőhéten 1 nap be kell mennem megint a szomszéd városba. /várhatóan oda pénteken megyek/

2013. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!