Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól lehet tampont...

Hány éves kortól lehet tampont adni a lányomnak?

Figyelt kérdés
Ugyanis 11 éves és elkezdett menstruálni.Nagyon sajtkukac-temperamentumú és eléggé vérzik,ezért azokon a napokon mindent összeken.
2007. szept. 23. 21:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
33%
Én egy srác vagyok, és csak azt nem értem, hogy tudom hogy átszakadhat a tampontol a szüzhártya, főleg hogyha kiveszi mivel akkor nagyobb lesz. mikor kicsi voltam anyámét mindig bedobáltam a fürdőkádba mert tetszett hogyha megdagad. :) de miért számit az ha átszakad a szüzhártyája? egyszer ugy is átfog szakadni. de ha nem akarjátok hogy átszakadjon szerintem ne adjatok neki tampont befelé még lehet nem szakad át, de kifelé...láttam én hogy mekkora lesz az ha megdagad :) szerintem csak betét kéned neki, de azért a hölgyekre jobban hallgassatok. :)
2007. nov. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
59%
Nekem semmi jó nem származott a tampon használatából. Mikor menstruáltam nem tudtam olyan jól kiürülni, mint a betétnél, hiába kényelmes, de lehetnek belőle problémák is. Nekem ettől cisztám lett és a doki mondta, ha nem akarok operációra menni, akkor ne használjam. Szerintem még egy ilyen fiatal ne használjon tampont, halassza későbbre.
2008. jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
98%

12 éves koromtól használtam sokkal job mint a eü betétek

Lilla

2008. jan. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
95%
Tiszta kéz be-ki helyezésnél.a meg felelö idöben kivenni,csak ha ő is akarja akkor, mikor mulóban van akkor mást. Vigyázzatok nagyon én nem birtam méh nyálkahártya gyulladást kaptam töle.
2008. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
100%
szia én most vagyok 17 és egyből tamponnal kezdtem szinte, és neki is kényelmesebb lenne szerintem. pedig az én anyukám nagyon vigyáz rám és az egészségemre szóval szerintem nyugodtan adhatszt neki ha rendesen elmonod h hogy kell használni
2008. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
83%
Szerintem 11 évesen fiatal a tamponhoz, bár lehet maradi vagyok. Én nemrég "mertem" kipróbálni, féltem hogy toxikus sokkot kapok (tudom, elég ritka, meg kicsit gáz vagyok, de ez van:)). Meg ha már gyengébben vérzek elég nehezen tudom felszuszakolni magamnak a minit is, pedig nem vagyok szűz. A másik, hogy a sulimosdókban gyakran elfelejtenek kirakni szappant, szóval könnyen összelehet szedni valamit, főként ha valaki érzékeny rá.
2008. júl. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
23%
Hát sztem a tampon tiszta szar :S már bocs de bnöm-nek ettöl lett gyúlladása mert nem tisztult ki rendesen én inkább a betét mellett szavazok:)
2008. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan használhat tampont,nézzétek meg együtt h kell használni.A szűzhártyéja valóban átszakadhat,ha egyáltalán még megvan neki,ugyanis számos más,nem szexuális jellegű tevékenyésg közben is elszakadhat:)) (sport,stb..)
2008. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
8%
rögtön a kezdetektől! csak először még szopogatják.
2008. dec. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
82%
Sztem sem korfüggő a tampon és IGEN átszakadhat a szűz hártya Ha túl nyomja hisz a szűzhártya elasztikus. DE ha átszakad csak egy kis szúrást fog érezni szóval avval semmi baj sincs :D
2009. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!