Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól lehet tampont...

Hány éves kortól lehet tampont adni a lányomnak?

Figyelt kérdés
Ugyanis 11 éves és elkezdett menstruálni.Nagyon sajtkukac-temperamentumú és eléggé vérzik,ezért azokon a napokon mindent összeken.
2007. szept. 23. 21:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
nekem 12 éves koromban jött meg(szeptemberben)...és már utána való nyáron tamponthasználtam...persze minit....mostmár a normál méret kell:)
2009. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan adhatsz neki!de előtte kérdezd meg tőle hogy tudja-e hogy hogy kell használni! ha tudja akkor rá bízhatod !

ha nem akkor rajzold le neki vagy vegyél elő egy könyvet amiben a nemi szerv rajta van és mond el neki hogy oda.....

2009. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
84%
nekem 12 évesen jött meg elöször és kb 2 napig használtam betétet és utánna tampont mivel nagyon erősen szokott vérezni.
2011. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
15%
Hát figyelj igaz hogy nem korfűggő de akkoris egy kislánynak még nem megfelelő ugyebár még eleinte nehéz lesz neki a használata az én kislányom 13 éves neki is 11 éves korában jött meg ugymond de még nem használ tampont és egy darabig nem is szeretne!
2011. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
22%
Én nem ajánlom a tampont 11 éves kislánynak mivel ezzel beszakadhat a szűzhártya még nem elég érett hozzá hogy tudja hogy kell vele bánni!Igaz ha beszakad a szűzhártya nem fog semmit érezni csak egykis szúrást de mivel meglesz a menstrúációja valószinűleg (ha ő olyan fajta,mert nem mindenkinek van)akkor a kiürülő vér foltot sem fogja látni.De én maradok a betétnél!
2011. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Barbi 2002 válasza:
100%
Szerintem a tampon hasznos.
2018. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan használjon. Én is nemrég fedeztem fel a tampon csodáját,és imádom. Főleg most nyáron amikor a betétbe " bele izzadunk".
2018. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%

Én tavaly nagyon akartam menni osztálytársakkal uszodába,és kipróbáltam.

Nem lett semmi bajom.

Sokkal jobb néha mint a betét.

Suliba pedig rakjon be egy tisztaságit is mellé.

2019. okt. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!