Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves a lányom és furcsán...

12 éves a lányom és furcsán öltözködik, erősen sminkeli magát, mit tehetnék hogy leszokjon erről?

Figyelt kérdés
Hiszen még csak gyerek, és 12 évesen kinéz már 17-18nak is, kiszedte a szemöldökét most csak rajzolva van neki (na de hogyan, magasan, teljesen természetellenes), piercinget akart, nem engedtem erre átszúrta magának és most karika van az orrában, gondolom ezek nem normális dolgok?? Most kék műrasztát szeretne csináltatni, azt mondta ha nem engedem akkor is megcsináltatja, mit rontottam el? Hogy beszéljek vele hogy leszokjon ezekről, nagyon zavar, mi lesz a következő, egy nagy tetoválás? 12 évesen?? Az még a másik hogy koncertekre jár állandóan, isznak, és ki tudja még mit csinálnak, és nem tudok mit tenni...
2008. jún. 26. 14:03
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

uff... hát... a suliba biztos nem menő, vele, mert nálunk az ilyen hangosan kiröhögik... emós... nekem semmi bajom anyummal... I LOVE MUM

12/L

2010. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%

én nagyon megverném érte :@

jaj de rossz szülő leszek előre látom:S

2010. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ebből a "sötét világ"-ból származom. Édesapám tetoválóművész, én is annak készülök, anyukám nemzeti boltban eladó.

Van Marten'sem, szakadt farmerban és zenekaros pólóban járok, a hajam alsó rétegében vízszintes kék csíkok vannak és gitározom. Nem tagadom, szeretem, ha a fiúk figyelnek rám, de próbálok nem "ribülni". Sőt, holnap megyek piercinget szúratni. Ha a lányod jó ember, nem csinál hülyeséget, márpedig ilyen külsővel hidd el, nekem is nehéz meggyőzni az embereket, hogy normális vagyok, csak épp így fejezem ki magam. Szóval egy nagy beszélgetés és minden meg van oldva:)

13L

2011. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Fogadd el így, hogy egy vagány öltözködésű emberke ő. Külön egyéniség. Nem te tehetsz róla, és ő se bűnös, mert mindenkinek saját stílusa van. Neki úgy látszik, ez. Ez nem baj, csak hát az ivás.... Az nincs rendbe egyedül, mert még az kib..aszottul korai! Egy tizenéves ne igyon már alkoholt....!
2018. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!