Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, hogy éreznétek...

Kamaszok, hogy éreznétek magatokat egy társaságban, ahol többen utálnak titeket?

Figyelt kérdés

3 ilyen társaságban is benne vagyok, az egyik az iskola, másik kettő az internetes, a hobbimmal kapcsolatos, ott is többen utálnak engem.

Ti figyelmen kívül tudnátok hagyni azokat, akik utálnak titeket, és csak azokra figyelni akik rendesek?


2013. júl. 29. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mindig lesz olyan, aki utál, de attól te menj ugyanoda, ahova amúgy
2013. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt egyébként honnan tudod, hogy utálnak Téged? A szemedbe mondták? Lehet, hogy csak nem szimpatizálnak veled? A kettő nem ugyanaz.

De ha mégis utálnanának, szerintem, sz@rd le. Nem szerethet mindenki. Én is tudodm nagyon jól, hogy van pár gyűlölködőm, meg tudom, hogy kibeszélnek, de elvégre én is. (Meg szerintem neked is megvan másról a saját véleményed.)

És csak azért, mert azt gondlod utálnak maradj csak nyugodtan ott, vagy ahol amúgy is lennél.

Remélem segítettem! :)

2013. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem legjobb haverom volt, aki aztán belekerült egy mocskos alkoholista LÁNY csapatba. (összes csaj ilyen volt jegyző kisunokája, meg meg hasonlók...) nekem van volt oszt. társam is a csapatba, és mindig is útált. Na hogy havernek mit magyaráztak be nem tudom, de igazából nem is bánom hogy hagyom a fenébe, mert akkora egy idióta állat lett. Próbáltam lebeszélni, nem lehetett, mert azok a kis ku.vák beetették. Én hagytam a fenébe, mert minek is menjek olyanokkal. PEdig a csapat másik felével elvagyok. Amúgy ha összefutok velük élvezem hogy útálnak, ahogy próbálnak baszogatni, meg kiröhögni, én meg vissza se szólok, esetleg még röhögük velük, és fél-egy óra múlva a kis ku.vák feje majd szétrobban, majd idő előtt (de azért már kellőképpen becsípve, hogy támasszák egymást...) távoznak. Másnap meg mondják, hogy minek le nem hordtak hazafele úton. De havalami kéne nekik, akkor tudnak sírni, hát én meg már csak azért se segítek nekik. :) Haver is egyfolytába minden dogánál hogy he ba'zmeg segíts már, én meg leszarom. Aki velem normális annak segítek, aki nem azt meg elküldöm a fenébe. Stréberezhet ezért a sok senkiházi, de akkor se fog érdekelni, mert nem tanulok, órán figyelek. Ők meg nagyba zenéthallgatnak, meg facéznak. Amúgy máshol jól elvagyok, ezekkel nem igazán. Én úgy bulizgatni nem nagyon járok, mert nincs kivel, meg nekem se sok kedvem van minden pénteken szombaton full berugni.
2013. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!