Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Van valamilyen...

Kamaszok! Van valamilyen egézségügyi problémátok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 21:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos van. 16 évesen annyi bajom/betegségem van mint egy 70 évesnek,több olyan ami nagyon ritka ilyen korban. Ez van,együtt kell ezzel élnem.
2013. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%

Megsérült az egyik bokám, olyan szinten hogy már fél éve sánta vagyok.

Szertornáztam már 6 éves korom óta, és tavaly októberben gerenda gyakorlat közbe félreléptem és rosszul estem le pont a bokámra ami gyakorlatilag eltört, nyílt törésem volt. Műteni kellett engem, szerencsére sikerült, de sánta vagyok még mindig mert az ízületekkel gondok vannak, gyakorlatilag mindig feltagad de utána visszahúzódik és akkor jó, de sajnos le kellett mondanom a szertornáról mert nem bírok rajta még így sem megállni :(

Persze az orvosok mindent megtesznek, le a kalappal előttük mert amennyien panaszkodnak az egészségügyre, de kivételesen jó ember keze közé kerültem aki tényleg segíteni próbál.

Nagyon nem bánom a tornát, csak az bánt hogy nem tudok időnként normálisan járni miatta, néha sétabot szükséges nekem :( Már 18 éves elmúltam még csak annyi vagyok és néha úgy kell járnom mint egy öregasszony.

2013. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
73%

Magas pulzus (110 nyugalmi állapotban), lúdtalp, gerincferdülés.

Ja, és anyától összeörököltem minden mentális hülyeséget, szociális fóbiám van, depresszióm, és egy csomó fóbám.

15/L

2013. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
62%

együtt tudok élni velük, de vannak. akném van az arcom és a hátam elég pattanásos, pedig az összes osztálytárs (lány) szinte teljesen pattanás mentes arca van..

és egyszerre 2 nehezen kezelhető fejfájásom van. hol ez hol az.az egyik a nyaki eredetű, a nyakam mozgatása ilyenkor borzasztó. aludni nem tudok tőle. a másik a migrén, az jó pár éve van, de most a másik a gyakoribb. és nyáron mindennap fáj a fejem.:/

és egészségügyi problémának számít, hogy amikor megjön 1. nap szédülök lázas vagyok és az ágyat nyomom?!

2013. júl. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
62%
Többször műtöttek már a szívemre mert kisebb-nagyobb lyukak voltak rajta. 10 éves korom óta versenyszerűen kézilabdáztam. 16 voltam amikor egy meccs során a bicepszemről az izom le vált, nagyon sokat szenvedtem vele, de rendbe jött. 18 évesen ízületi szakadás miatt, abba kellett hagynom
2013. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
62%

Hú, kedves előző, nem irigyellek. :/ Én epilepsziás vagyok. Egyszer elmúlt, de súlyosabb formában visszatért. Meg szemüveges vagyok, de mások szemproblémáit látva az én 2 dioptriámmal nem kéne nyígnom. :)

16/L

2013. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Semmi komoly bajom sincs hála Istennek :) Alacsony vérnyomás, gabona és laktózérzékenység. Mondjuk gyakran fáj a hátam és a hasam, de túlélem :) A legtöbb gondom az alacsony vérnyomásomból származik.
2013. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
62%
Alacsony a vérnyomásom és szociális fóbiám van.
2013. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, hogy annak számít e, de én 4 éves korom óta szemüveges vagyok. +7 dioptriával kezdtem, most +2,5 szemüveget hordok. Mindennap viselnem kell és talán soha nem tehetem le. Ennél komolyabb nincsen, talán az, hogy szívzörejem van/volt amit kinőhetek. Lehet, hogy már ki is nőttem. :) 14/L
2013. júl. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
62%
3. vagyok. Lefelejtettem a -4es dioptriámat.
2013. júl. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!