Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Van valamilyen...

Kamaszok! Van valamilyen egézségügyi problémátok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 21:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Magasvérnyomás (kezelt, így most 110/60 körül van), rengeteg epekövem volt, megműtöttek, ekcémás vagyok (az év minden napján lángol és semmi sem segít), meszesek a nyaki csigolyáim (kb 2 hetente beáll a nyakam), a derekam is gyakran beáll.


Ezen kívül lelki gondjaim is vannak. Szorongok, régen depressziós voltam.

2013. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
-3mas mindkét szemem
2013. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Szemüveget hordtam, lúdtalpam van, értágulatom volt (de már megműtöttek, és rendbe jött, csak vizsgálatokra kell bejárnom).:D A családban mindenkinek van szinte valamilyen hülye betegsége.xd
2013. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Gerincferdülés, aranyér, fitymaszűkület.
2013. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Tartás zavarom van, ami félig-meddig az én hibámból alakult ki. Nem húztam ki magam rednesen miután elkezdtem nőni a melleim. És ehhez a "kényelmes" tartásmódhoz annyira hozzászoktam, hogy a végén ez kihatott az egészségemre. Nem jutott elég vér az agyamba, emiatt folyamatosan fájt a fejem megállás nélkül.

Szerencsére azóta szedtem rá gyógyszert (fájdalomcsillapító+izomlazító), illetve járnom kellett gyógymasszőrhöz is.

Így ma már odafigyelek a tartásomra és reménykedem, hogy végleg leszámoltam ezzel a "betegséggel". :)

Amúgy szerintem anyukámtól örököltem a depresszióra való hajlamot. Ez kicsit zavar, de azért észnél vagyok mert szerencsére nincs okom annak lenni. :)

16L

2013. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

#25-ös vagyok

Kimaradt, hogy pár éve kialakult az allergiám. :S Parlagfűre vagyok az, így augusztus-szeptember környékén szenvedek. :\

2013. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Rossz a szemem (bal: -1-es dioptria, jobb: -2-es), éjszakai fogszabályzóm van, édesanyámtól örököltem a lúdtalpat, valami korpa-szerű fejbőrbetegséget (amit még egy orvos se tudott konkrétan megnevezni, sem hosszabb távon tünetmentessé tenni), van egy nagyon enyhe túlsúlyom, amit szintén anyukámtól örököltem.

14/l

2013. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
pánikbetegség
2013. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Én még mázlista vagyok!!! Alacsony a vérnyomásom, 2x elájultam miatta, rendszeresen görcsölnek a végtagjaim. És ennyi. Le a kalappal mindenki előtt!
2013. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
És az kimaradt,hogy lúdtalpas is vagyok,és a gerincemmel sincs minden rendben.
2013. aug. 15. 07:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!