Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mit tennétek, ha...

Kamaszok! Mit tennétek, ha megtudnátok, hogy a szüleitek bekamerázták a szobátokat, hogy szemmel tartsanak titeket?

Figyelt kérdés
És véletletlen jöttetek rá,hogy bevagytok kamerázva. A szüleitek pedig minden este visszanézik,hogy mit csináltok így a szünetben,mikor egyedül vagytok otthon.

2013. júl. 30. 10:27
1 2 3 4
 21/32 Vad-Ász ***** válasza:
100%

vagy mindhárom

egymás után(csk más sorrendben)

és várnám hogy elszólják magukat

2013. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
100%

Totál kiakadnék, nem beszélnék velük az biztos, és az apám tenisz ütőjével verném szét a kamerát. Nem csinálnék semmi megbotránkoztatót, de utána ünnepelniük kéne, ha egy árva szóval is hozzájuk szólnék...

Megtörtént veled? :o

2013. júl. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
0%
úúúú hát először nagyon szarul esne hogy figyel a muterom, de utána odamennék, először a kamerát verném szét, utána meg őt. aztán elköltöznék a p*csába :)15L
2013. aug. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint nagyon kiakadnék, az az én személyes magánügyem, hogy mit csinálok, míg nem ártok vele sem másoknak, sem magamnak.

14/L

2013. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Ki lennék készülve, hogy ennyire nem bíznak meg bennem ! és a kamerába mondanám , hogy hogy voltak erre képesek! Majd ha ezt megtettem egyszerűen kihajítanám az ablakon , majd azzal a lendülettel lemennék és egy kicsit meg is taposnám .Nem bíznék meg bennük többet és semmit nem osztanék meg velük. És amint betöltöm a 18-at húznék is el otthonról.
2013. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

a kamera elé raknék feltűnés nélkül valamit

vagy hajobb kedvemben vagyok, kiszedem a kamerát és elpasszolom vaterán

ha mégjobb kedvemben vagyok, akkor megcsinálom az előző kettőt, de a videóba belepiszkálok kicsit: mongyuk vmi nemtommi megjelenik nagy hírtelen és nagy hanggal.

azt ha hallom h ez megtörtént odamegyek hozzájuk hogy mi a feketedevlát csinálnak este


ha pedig olyan lennék h nem szeretem a szobámat, akkor csak egy dolog kell: BENZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN

15f

2013. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát először sorra felhívnám az összes fiút, akit ismerek, jóóól elszórakoznék velük, csak a látszat és móka kedvéért, közben elszívnánk pár doboz cigit, előszedném a dugi vízipipámat, amit még lázadó korszakomban szereztem be, és egyszer se használtam (de ezt nekik nem kell tudniuk), esetleg meginnék 1-2 üveg vodkát, minden szart, amit eddig rejtegettem előlük, kiraknék a kamera elé, összepakolnék, és elköltöznék a nagymamámhoz. :D De abban is biztos vagyok, hogy nem mennének ennyire messze a szüleim, mert az már nem normális. Sőt, abban se vagyok biztos, hogy nem törvénybe ütköző.
2013. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Leverném a kamerákat, nem szólnék semmit,majd bekameráznám őket lássuk mit szólnak...
2013. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
mivel a szuleim ki lennenek akadva ha lenne baratom... tuti elokapnam a telefonom minden este es beszelgetnek a kedvessel... de ugy is van annyi eszuk h nem kamerara koltik a penzt.
2013. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Letakarnám, és amikor levennék amit ráraktam akkor viszatenném, és nem szólnék nekik. :) Ha ez megtörténne nagyot csalódtam volna bennük, mivel állítólag bíznak bennem.:) 14/L
2013. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!