Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit szóltok erről a...

Kamaszok, mit szóltok erről a blogról?

Figyelt kérdés

www.piratesadventure.blogspot.hu

Véleményt szeretnék, ma rakom fel az első fejezetet. Azért is raktam ebbe a kategóriába, mert elsősorban kamaszoknak szól a történet.



2013. júl. 30. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok tinédzser, szerintem jó ötlet, hogy ezzel töltöd a szabadidődet, fejleszted a szókincsedet, fogalmazó képességedet, és remélem a helyesírásra is figyelsz majd.


Sok sikert és sok olvasót kívánok! Szerintem jó ötlet :)

2013. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
ha jól megírod akkor valószínű hogy jó lesz :D Ilyen Kai Meyer-féle Kalózhercegnősre akarod? Az is valami ilyesmi :)
2013. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a helyesírással nem lesz gond, mert az elég jól megy. :D:)

2. válaszoló: Nem ismerem a Kalózhercegnőt. Igazából tegnap álmodtam meg ezt a történetet, de mindjárt kész az előszó, és ott kb. le van írva, hogy miről fog szólni.

Várom a további válaszokat is.

2013. júl. 30. 14:01
 4/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy én vagyok túl igényes fajta, de ha már a kinézet nem tetszik nekem, akkor bele se kezdek az olvasásba. Tehát ha maga a blog úgy néz ki, mintha a felhasználó nem tudná hogy kell normális blogot szerkeszteni, akkor kötve hiszem, hogy egy érdekes, jól megírt sztorit fel tudna oda rakni. Ne haragudj, tényleg ez a véleményem. Szóval szerintem először csináld meg szépen a blogot, tegyél be videót az oldalmodulba, normális bemutatkozást, mert annak, ami oda van írva semmi értelme. Esetleg linklistát is a kedvenc oldalaidról, képeket, normális fejlécet és könyörgök egy normális dizájnért is. A blogspot annyira egyszerű, nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne megcsinálni.


A másik az írásstílus, ami annyira nem nyerte el a tetszésem. Ezek a "Pfuuuj", "WHAAOAAAWH!", meg Aloha dolgokat igazán hanyagolhatnád, mert egy író, akár amatőr, akár nem, ha igényes fajtából való, akkor soha nem használ ilyeneket. Tehát, összegezve, az ötlet nagyon jó, és ha szépen megcsinálod a blogod, és hanyagolod ezeket a fent említett szavakat, akkor nagyon szuper blogod lesz, és én olvasni fogom.

2013. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Most őszintén, mit vársz ha még csak egy félig-meddig bemutatkozást sikerült odafirkantanod. Ha lenne egy-két fejezet, sokkal több véleményt tudnánk mondani, de így se az írásstílusodat nem ismerjük, se azt hogy mégis milyen lesz a történet. Ezek után nem hiszem, hogy túl sok véleményt mondhatnánk.
2013. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm #4-es válaszoló, hasznos tanácsok. Megpróbálom kicsit igényesebbre, habár, a designhoz nem igazán értek, de köszönöm. :)

Várom a további válaszokat.

2013. júl. 30. 14:08
 7/16 anonim ***** válasza:
4es vagyok, ha gondolod tudok segíteni. Írj privit.
2013. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem már az itteni kérdésed is gondold újra! Szólni valamiről / szólni valamihez... ?
2013. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kint van az előszó.
2013. júl. 30. 14:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Tele van helyesírási hibával, olyan mondatokkal aminek semmi értelme, sok a szóismétlés is és úgy fogalmazod meg a történetet, hogy már mindent tudni lehet az előszóból. Nem marad az emberben semmi kíváncsiság.
2013. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!