Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mit szóltok erről a...

Kamaszok, mit szóltok erről a blogról?

Figyelt kérdés

www.piratesadventure.blogspot.hu

Véleményt szeretnék, ma rakom fel az első fejezetet. Azért is raktam ebbe a kategóriába, mert elsősorban kamaszoknak szól a történet.



2013. júl. 30. 13:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg miért nem magyar nevekkel írod?:) Én a külföldi neveket mindig összekeverem, vagy elfelejtem.
2013. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Gondoltam a magyar nevekre, de az angol nevek kalózosabbak.
2013. júl. 30. 14:49
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lehet egy név "kalózos".:) Mindenesetre a Te döntésed, lehet csak nekem szúrja a szemem.


Néhány mondat furán van megfogalmazva, nem arról van szó értem, hogy mit akarsz csak furcsa.

pl.:

"de szerinte a "Pete Clark" hozzáillőbb név egy kalózhoz"

Ez furán hangzik, így jobb: de szerinte a "Pete Clark" (sokkal) inkább kalózhoz illő név.


A zárójel opcionális.

(Ez építő jellegű volt, ne értsd félre!)


És egy jótanács: Amit írsz azt hagyd picit állni, mejd olvasd el - mintha nem te írtad volna - sok olyat fogsz találni, amit átírsz, mert rájössz: Van amit úgy írtál le, hogy elég röhejesen hangzik. (Tapasztalat.)


Bár nem vagyok blogger, de még valami: Ha angolul is odaírsz egy két dolgot, az hülyén néz ki. Legyen rend a lelke a blognak: Vagy az egész magyar vagy minden le van fordítva. (ez utóbbi kínkeserves meló.) Szerintem nincs baj ezzel a semmi design háttérrel, de egy kalózos témához annyira nem illik. (Ahogy láttam már ajánlottak fel segítséget.) Szerintem ez még nagyon jól is sikerülhet, ha elég munkát belefektetsz. Hidd el megéri, a végén büszke leszel magadra, milyen sztorit milyen színvonalon összehoztál. (Kis szerencsével persze, mivel a történetről túl sok nem derül ki, ebből még lehet nem annyira jó is. De én pozitívan állok hozzá, bízok a tudásodban.)


Hát sok sikert kívánok hozzá, nekem sose volt türelmem blogozni.:)

2013. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a negatív és a pozitív válaszokat is. Megfogadom a tanácsokat és megpróbálom kicsit magyarosabbá tenni a neveket, ahogy írta itt az előző válaszadó is. Ráfekszek a helyesírásra is, habár azzal nem igen szoktak gondjaim lenni, és a fogalmazásra is gyúrok egy kicsit. A desing még kérdéses, mert azt nem igazán tudom megcsinálni, de próbálkozok majd. Tényleg, nagyon szépen köszönöm az összes negatívumot is, mert tanulok belőlük. Ja, és ami fontos lenne, hogy tényleg ne számítsatok egy profi történetre, mert még csak tini vagyok, de megpróbálom kihozni magamból a legtöbbet! Ígérem, még hallani fogtok a blogról. :)
2013. júl. 30. 17:39
 15/16 A kérdező kommentje:
fogtok hallani*
2013. júl. 30. 17:39
 16/16 anonim ***** válasza:

# 14


Az utolsó válasz az enyém, és amit írtam, azt ne vedd szigorúan annyira!:) Csak támpontot szeretnék vele adni.

2013. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!