Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Éreztétek már magatokat...

Éreztétek már magatokat egyedül annak ellenére, hogy voltak barátaitok?

Figyelt kérdés
15/L...
2013. aug. 11. 23:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. 16/L

Hogy oldottam meg? Igazából ezt lehetetlen megoldani. Én mindig csak magamra számíthatok az életben. Hiába vannak haverjaim meg (fogalmazzunk úgy) barátaim, senki sem áll olyan közel hozzám, hogy megbeszéljek vele mindent. Egy legjobb barátnőm volt, aki átpártolt másik társasághoz, így vele is lazább lett a kapcsolatom, nem tudok megbeszélni senkivel se mindent.

Szerintem el kell fogadni saját magunkat társaságnak és akkor könnyebb lesz. Népszerű vagyok viszonylag, sok emberrel jóban vagyok, de senki sem ért meg úgy igazán.

2013. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

A 6-os válaszolónak köszönöm, nagyon kedves vagy:) Vannak barátaim, kettő aki nagyon igazi, csak sajnos ők nem pótolhatják ezt a fajta hiányt, ürességet, magányt amit érzek, akármennyire is igyekeznek...

És a 11-es válaszolónak is köszönöm a bővebb kifejtést:)

2013. aug. 13. 01:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!