Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit engedtek meg a 13-14...

Ti mit engedtek meg a 13-14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Értem itt: smink, körömfestés, laptop, facebook, telefon, csavargás, pasizás, meddig és hova mehetnek el?
2013. aug. 15. 11:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
21%

Smink: szájfény más semmi

Körömfestés:nyáron nem rikító,suliba átlátszó

Laptop:lehet

Facebook:a növére ellenőrzi,de az üzeneteket nem nézi

Telefon:van egy érintöképernyős

Csavargás:nappal lehet,de el kell mondani hova,néha hívni,és kilencre hazaérni

Pasizás:ismernünk kell a fiút,és semmi csók csak kézfogás,,puszi

2013. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

smink: korrektor,púder,szemceruza,spirál

körömfestés: naná

laptop,facebook: igen ha tanul mellette

csavargás: igen, ha megcsinálja a kötelességét

pasizás: 14 évesen már minimálisan engedném, ottaludni nem fog, meg mindenfele lógni vele

iskolaidőben maximum 6ig legyen kész a leckéje, aztán 7ig (télen sötétedésig) kint maradhatna

nyáron 8-9ig

2013. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

14 éves lány vagyok. Nekem ezeket engedik meg:

Smink: szempillaspirálom és szemceruzám van. Használom öket de nem mindig :)


Körömfestés: Utálok körmöt festeni, örülnek is neki :)


Laptop: Nincs. Van egy közös számítógép, nem használom gyakran, van wi-fi, a telefonomról netezek(most is)


Facebook: Van nekem 2 éve. Arra használom amire való.


Telefon: Okostelefonom van. Telefonálok, sms-t küldök,netezek rajta.


Csavargás: Nyáron 7-8ig vagyok elengedve a barátaimmal a városba, vagy oty alszok náluk/ök nálam. Suliidöben tanulás után. Sötétedésre mindig otthon kell lennem.

2013. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, lemaradt a pasizás:)


Pasizás: engedik, de csóknál tovább nem. De nincs jelenleg barátom se. :).

2013. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:

Szia!:) Remélem nem baj, hogy én válaszolok. 13/L

Smink: Öhm...Télen néha alapozó ha nagyon muszály,szájfény általában ha megyek valahova, szempillaspirál iskolában tilos de ha színházba vagy moziba megyek szabad.

Körömfestés: Bármilyenre festhetem:D

laptop:Van saját laptopom azt hazsnálom

facebook: Nincs de szerintem nem is engednék:) (szükségem sincs rá,más közösségi oldalon tartom a kapcsolatot a barátaimmal)

telefon: érintőképernyős(nem okos)

csavargás: hát...nem annyira engedik. a legkésőbb ami volt az az, hogy nyolcra értem haza (most nyáron)

pasizás: ha meghallanák, hogy szerelmes vagyok vagy pasim van péklapáttal kergetnél el a srácot engem pedig bezárnának a szobámba amíg be nm töltöm a 18-at:DDDD

Városba,színházba moziba mehetek el addig ameddig meg van beszélve itthon:)

2013. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
71%

Smink: ceruzát,spirált,korrektort használok. Fölöslegesnek tartják,de megengedik.

Körömfestés:anyukám soha nem festette,és így valahogy belém nevelte,hogy én sem szeretem. Amúgy szerintem engedné.

Laptop:közös gép van,nem igénylem.

Facebook: nem vagyok túl aktív,max havonta ha felteszek egy képet,meg néha kirakok egy zenét,ilyesmi... Mivel tudja hogy nem ott élem az életem,nem igazá törődik vele.

Telefon: Szeptembertől koleszos leszek,ezért most vettünk egy okostelefont,hogy tudjak netezni.

Csavargás:9-ig vagyok elengedve(kb minden nap elmegyek),meg úgy kéthetente el voltam engedve nyársalásra a haverokkal olyan 11-ig is akár,csak eljátszottam a bizalmukat mivel mindig késtem,meg könyörögtem h had maradjak még...Szóval most már 9-re otthon vagyok mindig.

Pasizás: nem tud semmit ezekről a dolgokról...többször rákérdezett már de egyszerűen nem tudom és nem is akarom vele megosztani. Pedig jó a kapcsolatunk,de ezt a témát inkább a barátnőimmel tárgyalom ki. (pedig lenne mit mesélnem)

14/L

2013. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Az én nővéremnek ezek voltak megengedve:

Smink: alapozó, szempillaspirál

körömfestés: Ő 15 éves korban kezdte el növeszteni a körmét, de ő egyedül nem festhette ki, hanem el kellett mennie a műkörmöshöz. (nem rakatott fel)


laptop, facebook: Nálunk úgy van, hogy házi feladat után...


telefon: 9 éves korában kapott egy kisebb telefont, csak vészhelyzetekre.


csavargás: 1 órától - 6-7 óráig, sötétedés előtt haza kell érnie. Barátnőivel csak a városban, illetve elvitte a barátnőjét magával, és így ketten egyedül elmentek Budapesti Cosplay-re... (Csak megbízható emberekkel engedi el anya)


pasizás: Van olyan nála, hogy kijelenti, hogy jól néz ki egy "férfi", ha annak hívhatom, de sose volt neki pasija, és nem is akart, hiába voltak udvarlói.

2013. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
korrektor, nem alapozó*
2013. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Én 14 éves vagyok, hamarosan 15,de szerintem még beleférek :-)

Smnik:Szemceruza,szempillaspirál, natúr szemhéjpúder és nem is nagyon vágyom többre.Ezeket anyával együtt vettük.

Körömfestés:Lehet, főleg francia manikűrt szoktam csinálni

Laptop:van, nyolcadikban kaptam

Facebook: Szintén van,a szüleim is fenn vannak, de nem teszek fel semmi 'problémásat"

Telefon:Okosteló, saját pénzből, de mobilnet nincs rajta, így csak itthon netezek vele (wifi)

Csavargás:Olyan nincs, barátnőhöz mehetek át, szólok és megbeszéljük, vagy a városba is lehet csak szólnom kell, hogy hova és meddig

Pasizás:nincs még bárátom, és csak úgy "pasizni" nem igazán szokásom...

Elmehetek edzésre a lovardába, a öcsémért a sulijába, ill. állatoknak (nyulak, kutyus, madár) cuccért boltba

Most ennyi jutott az eszembe :-)

2013. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:

Smink: bármennyire sminkelhettem magam,de csak szemceruzát használtam

Körömfestés:nem szóltak bele

Laptop:bármennyit használhattam

Facebook:nem szóltak bele mert tudták hogy annyira nem vagyok buta hogy 50 èves pedofilokkal cseteljek.

Mászkálás:télen 6-ig

Nyáron: 8-ig

Bulizás: sulidiszkóba mentem meg félévente egyszer rendeztem házibulit.Diszkóba nem mehettem mert a 14 éveseknek még nem ott a helyük

Mászkálás:legtöbb hétvégén csavarogtam a barátnőimmel.Bármerre mehettünk,velük még sötétben,este 10-kor is mászkálhattam az utcán

2016. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!